Prekių katalogas

Plaunantys dulkių siurbliai

 • Kaina 14400 
  15900  Sutaupykite 1500 
  Kaina 19500 
  22000  Sutaupykite 2500 
  Dulkių siurblys ZYLE Bora 4000 Z
  Kodas: 991204000176
  Kaina 14999 
  15999  Sutaupykite 1000 
  Kaina 33900 
  39900  Sutaupykite 6000 
  Kaina 16500 
  17900  Sutaupykite 1400 
  Kaina 69900 
  Kaina 18799 
  21900  Sutaupykite 3101 
 • Jei norite, kad Jūsų namai spindėtų nepriekaištinga švara, o taip pat juose cirkuliuotų sveikas oras, Jums tiesiog būtina įsigyti plaunantį dulkių siurblį. Netruksite pastebėti, koks tai nepamainomas buitinis prietaisas ir stebėsitės, kodėl tokio funkcionalaus įrenginio neįsigijote kur kas anksčiau. Namų valymas taps tikru malonumu, o rezultatas neabejotinai džiugins!

  Plaunantys dulkių siurbliai labai efektyviai pašalina nešvarumus, negana to, siurbimo metu drėkina orą, todėl šio tipo siurbliai bus itin geras pasirinkimas alergiškiems žmonėms. Sausas ir drėgnas valymas, vandens sutraukimas, specialūs antgaliai giliam kilimų valymui – tai tik keli plaunančių siurblių privalumai. Šis prietaisas bus idealus pasirinkimas, jei namuose yra alergiškų žmonių, mažų vaikų ar gyvūnų.

  Plaunantį siurblį labai patogu prižiūrėti, nes po valymo tereikia išpilti nešvarų vandenį ir išvalyti jo talpą. Tai kur kas paprasčiau ir pigiau, nei purtyti daugkartinius dulkių maišelius arba keisti vienkartinius popierinius filtrus.

  Valant tokio tipo siurbliu į vandenį galite įlašinti pageidaujamo kvapo ir Jūsų namai prisipildys mėgiamo aromato.

  Rinkdamiesi tokį siurblį atkreipkite dėmesį į jo galingumą, vandens talpos dydį, įsiurbimo galingumą ir kitus reikšmingus kriterijus.

  Jei nuspręsite įsigyti plaunantį dulkių siurblį, neabejokite, kad mūsų el. parduotuvėje galėsite rinktis iš pačių geriausių, nes itin daug dėmesio skiriame gamintojų pasirinkimui. ZemaKaina.lt asortimente – Arnica, Bissell, Fakir, Karcher plaunantys dulkių siurbliai. Visi šie gamintojai rinkoje puikiai žinomi, sulaukia labai daug teigiamų vertinimų.

  Plaunantys dulkių siurbliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – pirkite greitai, rinkitės patogiai ir gaukite geriausią produktą! Pirkdami internetu sutaupote daug laiko, pagalvokite, kiek užtruktumėte, jei dulkių siurblio važiuotumėte į specializuotas buitinių prekių parduotuves? O jei dar pasitaikytų eilės prie kasų ar eismo spūstys. Dar pridėkite ir kuro išlaidas. Verčiau tą laiką skirkite sau, šeimai, draugams, o dulkių siurblį rinkitės mūsų el. parduotuvėje iš plataus asortimento – kiekvienas atrasite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes. Sutikime – kaina reikšmingas aspektas, priimant bet kokį pirkimo sprendimą. Tad labai džiaugsitės mūsų taikomomis akcijomis, leidžiančiomis sutaupyti nemažą dalį prekės kainos.