Prekių katalogas

Pūkų surinktuvai

 • Pūkų surinkėjas - surinkiklis, tai prietaisas kuris greitai ir lengvai pašalina gumuliukus ar pūkelius, susidariusius ant Jūsų drabužių ar kitų medžiaginių paviršių. Itin patogus ir praktiškas prietaisas greitam bei lengvam drabužių atnaujinimui.

 • Mėgiami drabužiai dažnai apsivelia pūkeliais? Namuose laikote augintinį, bet šiek tiek erzina besikaupiantys pūkai ant minkštų baldų? Šios problemos visai nebus problemos, jei įsigysite puikų, funkcionalų prietaisą – pūkų surinktuvą! Juo labai greitai ir patogiai pašalinsite pūkelius ir pūkų kamuoliukus nuo drabužių, minkštų baldų, užuolaidų ar kitų panašių paviršių.

  Pūkų surinktuvai – būtinas turėti namuose prietaisas, kad daugiau nebevargintų pūkeliai ant drabužių ir baldų. O geriausia tai, kad pūkų surinktuvai nustebins savo kaina – kai kurie mūsų el. parduotuvėje kainuoja vos kelis eurus!

  Pūkų surinktuvai yra kompaktiški prietaisai, todėl jiems nereikės daug vietos namuose, kai yra nenaudojami. Negana to, jie labai patogūs transportuoti, jį galite įsimesti tiesiog į rankinę ar kuprinę ir neštis į darbą, jei visada norite atrodyti nepriekaištingai. Taip pat galite pasiimti ir į kelionę, ypač jei keliaujate drauge su augintiniu – pūkų surinktuvas pravers ne tik pūkams nuo drabužių surinkti, bet ir automobilio sėdynėms išvalyti.

  Rinkdamiesi pūkų surinktuvą atsižvelkite į jo technines charakteristikas bei palyginkite jas su savo poreikiais. Įvertinkite jo galingumą, veikimo trukmę, maitinimo tipą, kokiems audiniams valyti yra skirtas, kokie matmenys ir svoris, jei planuojate dažnai nešiotis su savimi. Skirtingus nustatymus (skirtus skirtingiems audiniams) turintis prietaisas bus funkcionalesnis ir suteiks papildomų galimybių.

  Mūsų el. parduotuvėje esantis pūkų surinktuvų asortimentas apima nemažai savo techninėmis charakteristikomis bei kaina besiskiriančių prekių, todėl kiekvienas klientas išsirinks konkrečiai jam tinkamiausią ir jo keliamus reikalavimus geriausiai atitinkančią. Siūlome tik patikimų ir rinkoje pripažintų gamintojų pūkų surinktuvus: Camry, DI4, Imetec, Maestro, Philips, Polaris, Wik, Zyle.

  Pūkų surinktuvai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – pirkite greitai, rinkitės iš puikaus asortimento, užsisakykite ir laukite, kol per porą darbo dienų Jūsų užsakymas bus pristatytas nurodytu adresu. Ar gali būti patogiau? Pirkimas internetu leidžia taupyti brangų savo laiką ir skirti jį poilsiui, smagiam laisvalaikiui su šeima, draugais. Negana to, mūsų el. parduotuvėje dažnai taikomos šaunios akcijos, kuriomis pasinaudoję galite sutaupyti išties nemažą dalį prekės kainos.