Prekių katalogas

Piešimo rinkiniai "Tapymas pagal skaičius"

 • Daugelio gyvenimo ritmas gana įtemptas, kone kiekvienas žinome, ką reiškia laiko ir poilsio stoka, turime daug planų, veiklų. Neretai toks dinamiškas gyvenimo būdas „pasėja“ nuovargį, nuolatinį stresą, nerimą. Ar žinote, kad puikus ir nedaug laiko reikalaujantis būdas atsipalaiduoti yra... piešimas? Tikrai taip, piešimas atpalaiduoja, ramina, leidžia sutelkti dėmesį ir atsiriboti nuo įprastų problemų bei kasdienybės.

  Piešimo rinkiniai „Tapymas pagal skaičius“ yra puiki priemonė, teikianti daug naudos suaugusiems ir mažiesiems piešėjams. Tapyba pagal numerius yra du viename: ir terapija, ir puikus laisvalaikio leidimo būdas. Tokius rinkinius dar 1950 metais sugalvojo ir savo idėją realizavo vienas inžinierius iš Detroito (JAV) Max S. Klein. Prabėgus vos metams buvo įsteigta „Palmer Paint Company“, per metus pagaminusi net 12 milijonų tokių tapybos rinkinių! Piešimo pagal numerius populiarumas sparčiai augo, jie paklausūs buvo tiek tarp suaugusiųjų, tiek tarp vaikų. Net atlikti psichologiniai tyrimai, atskleidę tokio piešimo, kaip terapijos, naudą. Anot tyrimų, suaugusiems piešimas pagal skaičius padeda efektyviai mažinti stresą, lengvina depresijos simptomus bei gerina nuotaiką. Kalbant apie vaikus, toks piešimas teigiamai veikia jų gebėjimus pažinti pasaulį, kurti, taip pat lavina smulkiąją motoriką.

  Tapyba pagal numerius tai ir hobis, ir terapija viename. Šiuos rinkinius 1950 m. sugalvojo ir pradėjo gaminti inžinierius iš Detroito (JAV) Max S. Klein. Jau po metų, 1951 m. buvo įsteigta "Palmer Paint Company", kurį per metus pagamino 12 mln. tapybos pagal skaičius rinkinių. Bėgant metams, piešimo pagal numerius populiarumas tik didėjo, tapė ir vaikai, ir suaugusieji. Atlikti psichologiniai tyrimai parodė piešimo, kaip terapijos, naudą:

  • Suaugusiesiems piešimas pagal skaičius padeda sumažinti stresą, lengvina depresiją ir pagerina nuotaiką;
  • Vaikams padeda pažinti pasaulį, tapant lavėja smulkioji pirštų motorika bei kūrybinis potencialas.

  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt surasite 3 skirtingų dydžių rinkinius, išviso daugiau nei 200 skirtingų tapybos komplektų. Tarp gamtos, gyvūnų, gėlių, miestų panoramų ar paveikslų replikų tematikų, sau patinkantį išsirinks kiekvienas. Atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų parduotuvės asortimentą, todėl užtikriname, kad prekės pasižymi aukščiausia kokybe.

  Piešimo rinkiniai „Tapymas pagal skaičius“ internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puikus pasirinkimas, jei įsigyti naudingą daiktą norite skubiai, patogiai bei nebrangiai. Kartais pagailima laiko, ieškant tokios prekės kaip piešinių rinkinys, nes kelionė po parduotuves, pasirinkimas, laikas eilėse ir eismo spūstyse atima daug brangaus laiko. Tad pirkti internetu šiuo atveju bus idealus pasirinkimas, nes rinkinį išsirinksite kur kas greičiau, nei važiuojant į fizines prekybos vietas. Išsirinksite, apmokėsite Jums patogiausiu būdu ir daugiau jokių rūpesčių. Vos per 1–2 darbo dienas pirkinys bus pristatytas nurodytu adresu. Negana to, mūsų el. parduotuvėje dažnai taikomos didesnės ar mažesnės nuolaidos, kai kurios siekia kone pusę rinkinio kainos, todėl būtinai pasinaudokite proga sutaupyti.

  Prekių nėra.