Prekių katalogas

Stikliniai elektriniai virduliai

 • Virdulys Electrolux E7GK1-8BP
  Kodas: APE7GK1-8BP
  Kaina 10800 
 • Stikliniai elektriniai virduliai savyje jungia du svarbius aspektus – funkcionalumą ir dailų dizainą. Šie virduliai turi elektriniams virduliams būdingą savybę – itin greitai užvirinti vandenį. Taip pat jie išsiskiria savo dizainu, kurį pelnytai galėtume apibūdinti kaip elegantišką, šiuolaikišką ir išskirtinį.

  Neretas susižavėjęs stikliniu virduliu šios minties atsisako, pasirinkimą grįsdamas abejone, jog stiklas netrukus pasidengs kalkėmis ir virdulys ne tik praras pirminę išvaizdą, bet ir atrodys tikrai ne kaip. Visgi tokią poziciją būtina paneigti, nes stikliniai elektriniai virduliai gali labai ilgai išlikti švarūs ir spindintys it nauji, jei pasirūpinsite tinkama prietaiso priežiūra. Tad nedvejokite ir įsigykite stiklinį virdulį, tapsiantį dailiu akcentu Jūsų virtuvėje. Negana to, stikliniai virduliai puikiai dera bet kokio interjero stiliaus virtuvėje.

  Rinkdamiesi virdulį įvertinkite ir su savo poreikiais palyginkite esminius prietaiso parametrus, pavyzdžiui, galingumą, talpą. Papildomo patogumo suteiks galimybė reguliuoti temperatūrą, nuimamas ir plaunamas filtras, vandens lygio matuoklis, automatinis išsijungimas, apsauga nuo virimo be vandens bei apsauga nuo perkaitimo ir kt. funkcijos. Kai kurie mūsų asortimente esantys stikliniai virduliai turi šilumos palaikymo funkciją – pravers, jei užvirus vandeniui dar kurį laiką pageidaujate, jog jis neatvėstų.

  Gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų el. parduotuvės asortimentą, renkamės itin atsakingai ir kruopščiai, kadangi savo klientams siekiame siūlyti tik kokybiškus gaminius. Mūsų asortimente rinkitės Breville, Maestro, Polaris, Princess, Russell Hobbs, Tristar stiklinius elektrinius virdulius. Visi gamintojai buitinės technikos rinkoje užima aukštas pozicijas, džiaugiasi plačiu klientų ratu, jų lojalumu ir garsėja kokybe.

  Stikliniai elektriniai virduliai – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje net išrankiausieji atras asmeninius reikalavimus idealiai atitinkantį virdulį. Virdulių rasite specializuotose parduotuvėse, net ir didžiuosiuose prekybos centruose, kuriuose apsilankome kone kasdien. Bet pirkdami internetu išlošite daugiau! Kodėl? Pirmiausia, sutaupysite, nes mūsų el. parduotuvėje turėsite progą naudotis geriausiomis akcijomis. Antra, laimėsite ir laiko, kadangi pirkti internetu yra kur kas paprasčiau ir greičiau. Trečia, Jums nereikės niekur važiuoti atsiimti prekės, nes užsakytą virdulį pristatysime į pageidaujamą vietą per 1–2 darbo dienas .