Prekių katalogas

Elektriniai įrankių galąstuvai

  • Kaina 20900
    Kaina 31100
    Kaina 22800
    Kaina 11099
    12900 Sutaupykite 1801
    Kaina 11900
    14900 Sutaupykite 3000
    Kaina 8400
    10900 Sutaupykite 2500
    Elektrinis galąstuvas Scheppach HG 34
    Kodas: r 4046664036555
    Kaina 7200
    Kaina 7999
    9900 Sutaupykite 1901
    Kaina 3999
    5500 Sutaupykite 1501
  • Peilis, žirklės, kaltas, grąžtas ar kitas įrankis atšipo būtent tada, kai jo labiausiai reikia? Tai nebus problema, jei savo įrankių dėžėje turėsite įrankių galąstuvą. Šis įrankis labai funkcionalus, kompaktiškas ir nesunkus, todėl jį patogu naudoti, nėra problemų dėl sandėliavimo ir ne mažiau patogu transportuoti, kadangi galąstuvas užima labai mažai vietos.

    ZemaKaina.lt parduotuvėje siūlome platų įrankiams galąsti skirtų galąstuvų pasirinkimą. Skirtingų techninių charakteristikų ir kainų galąstuvai (įrankiams) leis kiekvienam Jūsų atrasti labiausiai galimybes ir poreikius atitinkantį įrankį. Galąstuvų kainos mūsų parduotuvėje startuoja vos nuo šešiasdešimties eurų.

    Rinkdamiesi įrankių galąstuvą įvertinkite reikiamas specifikacijas, atsižvelgdami į individualius poreikius. Pavyzdžiui, jei įrankiu naudositės daug, tuomet verta investuoti į galingesnį galąstuvą, bet buitiniam retam naudojimui galbūt užteks ir mažesnės galios įrankio. Sūkių skaičius taip pat reikšmingas – jis tiesiogiai susijęs su Jūsų darbo našumu.

    Jei norite dirbti kiek įmanoma patogiau ir saugiau, prioritetą teikite galąstuvams, turintiems apsaugą nuo kibirkščių, atramą apdirbamai medžiagai.

    Atkreipkite dėmesį į galąstuvo variklį – rinkitės tą, kuris užtikrins kuo mažesnę vibraciją ir tylų veikimą. Puiku, jei variklis turės apsaugą nuo vandens.

    Labai funkcionalus pasirinkimas bus daugiafunkcis galąstuvas, kuriuo galėsite galąsti ne tik smulkius įrankius, pavyzdžiui, žirkles ar peilius, bet ir tokius įrankius kaip kaltai, grąžtai, obliavimo ar tekinimo staklių peiliai ir kiti įrankiai.

    Vienas svarbiausių mūsų veiklos principų – į asortimentą įtraukti tik puikiai vertinamų, patikimų gamintojų prekes, todėl rinkitės Geko, Einhell, Metabo, Scheppach galąstuvus įrankiams. Kokybiškas įrankis užtikrina lengvą darbą ir puikų rezultatą.

    Galąstuvai (įrankių) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – galimybė greitai ir patogiai išsirinkti bei užsisakyti reikalingą įrankį. Jei nenorite gaišti laiko kelionėms po parduotuves, patirti kuro išlaidų, stovėti eismo spūstyse ir eilėse prie kasų, tuomet pasinaudokite pirkimo internetu teikiamomis galimybėmis ir viso to išvenkite. Patogi prekių filtravimo sistema mūsų parduotuvėje padės išfiltruoti tik tuos galąstuvus, kurie atitinka Jūsų kriterijus. Greitai užsisakysite prekę, o mes per porą darbo dienų ją pristatysime Jūsų nurodytu adresui.