Prekių katalogas

Šiaurietiško ėjimo lazdos


 •  

  Sulankstomos teleskopinės ėjimo lazdos Ferrino Ortles 2019
  Kodas: 10867-F78214-2019
  Kaina 4499
  4999 Sutaupykite 500
  Vaikščiojimo sulankstoma lazda su žibintuvėliu inSPORTline Luzy
  Kodas: 5353-13154
  Kaina 2399
  2699 Sutaupykite 300
  Vaikščiojimo teleskopinė lazda inSPORTline Lomnic
  Kodas: 5352-13153
  Kaina 1799
  1999 Sutaupykite 200
  Šiaurietiško ėjimo teleskopinės lazdos inSPORTline Hiker
  Kodas: 5217-11476
  Kaina 5999
  6899 Sutaupykite 900
 • Daugelis esame girdėję apie šiaurietišką ėjimą, jo privalumus. Dar kai kas laikosi pasenusio stereotipo, esą tai pagyvenusių žmonių sportas. Tai netiesa, šiaurietiškas ėjimas tinka bet kokio amžiaus žmonėms ir yra kiekvienam labai naudingas, tad jei rūpinatės savo sveikata, pirmyn – įsigykite Jums tinkančias šiaurietiško ėjimo lazdas ir įsitraukite į puikią sporto šaką!

  Šiaurietiškas ėjimas – labai nesudėtingas sportas, bet nauda – didžiulė. Jis padės stiprinti raumenis, mankštinti sąnarius, teigiamai veiks širdies veiklą, gerins nuotaiką ir t. t. Šiaurietiško ėjimo lazdos – esminė šio sporto priemonė, lemianti Jūsų komfortą, tad būtina išsirinkti konkrečiai Jums geriausiai tinkančias lazdas.

  Mūsų asortimente – vientisos ir teleskopinės šiaurietiško ėjimo lazdos. Teleskopinės bus idealus pasirinkimas, jei lazdomis naudosis ne vienas asmuo, kadangi jų ilgis yra reguliuojamas. Bet jei lazdos reikalingos tik Jums, tuomet abu variantai bus tinkami.

  Jei prioritetą teikiate patogumui, rinkitės lazdas, turinčias patogią rankeną, pavyzdžiui, dengtą kamštine danga. Pirštinės formos dirželis – dar didesniam patogumui. Toks dirželis užtikrins ne tik patogumą, bet ir puikų atsispyrimą, turės teigiamos įtakos judesių tikslumui. Taip pat prioritetą siūlome teikti lazdoms, savo sudėtyje turinčioms kuo daugiau anglies pluošto.

  Nežinote, koks lazdų ilgis Jums reikalingas? Paprasčiausias reikiamo lazdų ilgio paskaičiavimas –savo ūgį padauginkite iš 0,7.

  ZemaKaina.lt asortimente – geriausių gamintojų šiaurietiško ėjimo lazdos: inSPORTline, Spokey, Twigo. Mums rūpi, kad klientai gautų tik kokybiškas prekes, todėl gamintojus renkamės labai atsakingai ir džiaugiamės galėdami į savo asortimentą įtraukti rinkoje pripažintų gamintojų prekes.

  Šiaurietiško ėjimo lazdos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra patogus būdas įsigyti labai naudingas priemones aktyviam laisvalaikiui. Jei nusprendėte propaguoti šiaurietišką ėjimą, be lazdų neišsiversite. Neretas atidėlioja treniruočių startą dėl to, kad neranda laiko nuvykti į parduotuvę ir išsirinkti tinkamų lazdų. Tad pirkimas internetu bus tiesiog tobulas išradimas, nes įsigyti šiaurietiško ėjimo lazdas galėsite būdami namuose, darbe ar kur kitur. Išsirinkite iš plataus mūsų asortimento, apmokėkite už pirkinį Jums patogiausiu būdu ir šiaurietiško ėjimo lazdas pristatysime per porą darbo dienų, o dalį asortimento – vos per vieną darbo dieną!