Prekių katalogas

Vaikiški paspirtukai


 •  

 • Vaikiški paspirtukai yra viena populiariausių vaikų judėjimo priemonių. Mūsų parduotuvėje rasite spalvingų, žaismingų vaikiškų paspirtukų, ypač vaikų mylimi su filmukų ar knygelių herojais.

  Renkantis vaikišką paspirtuką esminiai kriterijai yra du: vaiko amžius ir vaiko svoris. Kadangi daugelio paspirtukų rankenos aukštis yra reguliuojamas, tai ūgio kriterijus praranda didelę reikšmę. Taip pat prioritetą teikite tvirtos konstrukcijos paspirtukui – taip garantuojamas vaiko saugumas, judėjimo priemonės stabilumas ja naudojantis ir paties paspirtuko ilgaamžiškumas.

  Patiems mažiausiems skirti paspirtukai yra nuo dvejų metukų, o maksimalus išlaikomas svoris dažniausiai yra iki 20 kilogramų.

  Privalumas, jei paspirtukas yra sulankstomas. Tokį kur kas patogiau nešti, transportuoti, o taip pat ir sandėliuoti, pavyzdžiui, šaltuoju metų laiku, kai lauke paspirtukas nebenaudojamas.

  Rinkdamiesi paspirtuką vaikui atkreipkite dėmesį į stabdį: ar jis rankinis, ar kojinis. Mažam vaikui patogesnis bus kojinis stabdis, vyresniam – abiejų tipų. Dažniausias stabdžių tipas – kojinis.

  Vaikiški paspirtukai gali būti dviračiai ir triračiai. Trijų ratų paspirtukas labiau tiks jaunesniam naudotojui, kadangi jis yra stabilus, nevirsta ant šono, tad vaikas bus saugus važiuodamas ir jausis patogiai. Dviračiai paspirtukai puikiai tiks vaikui, kuris moka laikyti pusiausvyrą ir jau yra įgudęs paspirtuko naudotojas.

  Įvertinkite, kokiu paviršiumi vaikas daugiau važinės: jei akmenuotu, žvyrkeliu ar miško takeliais, tai prioritetą teikite paspirtukams didesniais ratukais, jei daugiausia bus važiuojama asfaltuota danga, šaligatviais, tuomet ratukų dydis įtakos komfortiškam važiavimui neturės.

  Teikiame prioritetą kokybei, todėl mūsų asortimente rasite tik atsakingų ir pasitikėjimą pelniusių gamintojų vaikiškus paspirtukus: Kettler, Scoot&Ride, Spokey, Worker.

  Vaikiški paspirtukai internetu – idealus pirkimo būdas tiems, kurie vertina savo laiką ir nori mokėti mažiau. El. parduotuvėje ZemaKaina.lt Jūsų laukia platus vaikiškų paspirtukų pasirinkimas. Norimą prekę užsisakykite internetu ir jau po poros darbo dienų ar dar greičiau Jūsų vaikas galės smagiai laiką leisti su naująja transporto priemone. Pirkimas internetu padeda taupyti laiką, nes Jums nereikia jo gaišti kelionėms po parduotuves, taikytis prie įprastos parduotuvės darbo laiko ir pan. ZemaKaina.lt – platus pasirinkimas, patogus apmokėjimas, operatyvus pristatymas.