Prekių katalogas

Iškylos pledai

  • Iškylų pledai – poilsiui gamtoje nepamainomi daiktai, labai funkcionalūs ir naudingi. Iškylaujant gamtoje malonu ką nors pasitiesti ant švelnios žolės ir jaukiai įsitaisyti. Dažniausiai tam naudojame pledą. Specialus iškyloms tinkantis pledas bus tobulas pasirinkimas, kadangi jis, priešingai nei įprastas pledas, apsaugos ant jo sėdinčius ne tik nuo nešvarumų, bet ir nuo drėgmės, jei žemė šiek tiek vėsi ar drėgna. Tokio pledo apačia yra iš aliuminio folijos, užtikrinančios komfortą iškylaujant. Šis pledas bus puikus pasirinkimas visai šeimai.

    Aliuminio folija užtikrins tai, kad Jūsų poilsio gamtoje nesugadins net neseniai nulijęs vasaros lietus – tokį patiesalą drąsiai galėsite tiesti ant šlapios žolės ir nejusti nė menkiausio diskomforto. Mūsų el. parduotuvėje galėsite rinktis iš skirtingų dydžių, spalvų, raštų iškyloms skirtų kilimėlių. Viršutinė pledo dalis yra iš vilnos, užtikrinančios šilumą, laidumą, malonios kūnui.

    ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinkitės dviejų puikių gamintojų – inSPORTline ir Spokey – piknikų pledus. Abu gamintojai sporto ir laisvalaikio prekių rinkoje užima aukštas pozicijas, yra vertinami klientų, partnerių, jais pasitiki labai platus klientų ratas. Aukšta produkcijos kokybė suponuoja tai, kad šių gamintojų gaminiai rinkoje yra trokštami bei vertinami. Džiaugiamės, galėdami savo klientams siūlyti tik geriausiųjų gaminius.

    Iškylų pledai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje Jūsų laukia puikus pasirinkimas, operatyvus pristatymas ir geriausios kainos. Kodėl verta pirkti internetu? Pirmiausia, tai visiškai nuo nieko nepriklausysite ir savarankiškai planuosite pirkimo procesą. Jums nereikės nė kojos iš namų ar darbo vietos iškelti – išsirinksite norimą prekę namuose, darbo vietoje ar kitur, kur Jums patogu ir turite laisvą minutę. Kelios apmokėjimo galimybės, patrauklios kainos ir patogus prekių pristatymas yra privalumai, kuriais naudositės pirkdami mūsų el. parduotuvėje.