Prekių katalogas

Elektrinės riedlentės

 • Prekių nėra.
 • Elektrinės riedlentės – smagi transporto priemonė, sparčiai populiarėjanti tarp naudotojų. Mūsų el. parduotuvėje esančios elektrinės riedlentės pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, turi valdymo pultelius ir išvysto iki 20 km/val. siekiantį greitį.

  Rinkdamiesi elektrinę riedlentę įvertinkite savo važiavimo ypatumus ir asmeninius poreikius, kokius atstumus dažniausiai planuojate važinėti, kokiais paviršiais ir pan. Elektrinės riedlentės skiriasi didžiausiu galimu nuvažiuoti atstumu – įvertinkite gamintojo nurodomą ir palyginkite su savo poreikiais.

  Baterijos įkrovimo laikas taip pat reikšmingas kriterijus. Mūsų asortimente esančių riedlenčių baterijos įkrovimo laikas siekia apie 3–5 valandas, o didžiausias galimas nuvažiuoti atstumas yra 30 kilometrų. Neribotą judėjimo laisvę suteikiančios elektrinės riedlentės bus tobulas pirkinys, su kuriuo nuvažiuosite tikrai nemažus atstumus.

  Vizualiai elektrinės riedlentės beveik nesiskiria nuo įprastų. Esminis skirtumas tas, kad Jums nebereikės pasispirti koja ir eikvoti savo energijos, nes elektrinės riedlentės varikliukas bei įkrauta baterija pasirūpins, kad Jūsų važiavimas būtų malonus ir komfortiškas. Tai puiki transporto priemonė mieste – pakankamai greita, kompaktiška, nesunki nešti.

  Elektrinę riedlentę valdo naudotojas, tad jis reguliuoja greitį, sustojimą, pagreitėjimą. Priklausomai nuo to, ar esate pradedantysis, ar jau įgudęs naudotojas, pasirinksite reikiamą greitį ir puikiai naudositės šios judėjimo priemonės teikiamais privalumais. Jei esate naujokas šioje srityje, nesunkiai išmoksite ir įgusite naudotis riedlente. Svarbu – išmokti laikyti pusiausvyrą.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinkitės tik iš rinkoje pripažintų gamintojų elektrinių riedlenčių, kurios dėl patvarumo ir kokybės tikrai bus ilgalaikė investicija.

  Elektrinės riedlentės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puiki proga patogiai bei labai greitai pasirinkti norimą riedlentę, užsisakyti ją ir nuo savo pečių nusimesti visus kelionių po parduotuves, pasirinkimo, kuro išlaidų ir pan. rūpesčius. Pirkinius pristatome per porą darbo dienų Jūsų nurodytu adresu. Pirkti internetu ne tik patogu, bet ir finansiškai naudinga – el. parduotuvėje kaina neretai bus mažesnė nei įprastoje. O mes savo klientus dažnai nudžiuginame ir viena ar kita patrauklia akcija, kai norimą daiktą galima įsigyti dar mažesne kaina.

  Elektrinės riedlentės – ne tik pramoga, bet ir šauni transporto priemonė!