Prekių katalogas

Daržovių pjaustyklės

 • Daržovių pjaustyklės – prietaisai, kuriais nepriekaištingai, lengvai ir labai greitai supjaustysite net didelius kiekius daržovių, nepriklausomai nuo to, ar jos minkštos ir lengvai pjaustomos, ar kietos. Jei neturite tokio prietaiso savo virtuvėje, būtinai įsigykite ir pastebėsite, kaip lengvai supjaustysite daržoves salotoms, sriubai, troškiniams bei kitiems patiekalams!

  Mūsų asortimente rasite mechanines ir elektrines pjaustykles. Kurio tipo maisto pjaustyklės aktualios Jums, priklauso tik nuo asmeninių poreikių ir galimybių. Su mechanine pjaustykle turėsite kiek pastangų įdėti ir patys, o štai elektrinė kone visą darbą padarys pati.

  Rinkdamiesi daržovių pjaustyklę prioritetą teikite toms, kurių peiliukai pagaminti iš nerūdijančio plieno, taip pat lengvai ir paprastai prižiūrimoms – turėsite mažiau vargo. Saugumo naudojantis suteiks neslystantis pjaustyklės pagrindas, patogus antgalis tarkavimui, jei rinksitės mechaninę pjaustyklę.

  Kuo daugiau keičiamų antgalių turi maisto pjaustyklės, tuo jos yra funkcionalesnės. Vienas antgalis tarkuos, kitas – pjaustys griežinėliais, dar kitas – pjaustys šiaudeliais ir t.t. Galimas smulkesnis ar stambesnis pjaustymas. Galėsite rinktis ir universalias pjaustykles, skirtas ne tik daržovėms. Su tokiu prietaisu pjaustysite bet kokius produktus (daržoves, sūrį, mėsą ir kt.), gaminsite paštetus, lengvai paruošite tyreles kūdikiams, gaminsite gardžiausius padažus ir kt.

  Šioje prekių kategorijoje yra ir specializuotos pjaustyklės, pavyzdžiui, viena tokių – skirta obuoliams. Naudodamiesi tokia labai greitai ir patogiai obuolius nulupsite ir supjaustysite. Ji bus nepamainoma kepant obuolių pyragą, ruošiant maistą kūdikiams, taip pat tada, kai reikia nulupti ir supjaustyti labai didelį kiekį obuolių.

  Turime platų daržovių pjaustyklių pasirinkimą ir gamintojų ratą. Siūlome Ariete, Bamix, Caso, ETA, Gefu, Maestro, Philips, Russell Hobbs, Tristar, WMF, Zyle gaminius šioje kategorijoje. Visi gamintojai yra gerai žinomi, vertinami, pelnę aukštas pozicijas buitinės technikos rinkoje kaip patikimi ir gaminantys geros kokybės produkciją. Mes gamintojus renkamės labai atsakingai ir savo klientams siūlome tik geriausiųjų produkciją.

  Daržovių pjaustyklės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite tą, kuri geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir taps nepamainoma virtuvėje. Rinkitės mūsų asortimente, naudokitės akcijomis, o mes pirkinį pristatysime vos per 1–2 darbo dienas.

  Kaina 7500
  Kaina 4500
  5500 Sutaupykite 1000
  Pjaustyklė TRISTAR BL-4019
  Kodas: 8713016024039
  Kaina 2999
  5500 Sutaupykite 2501
  Kaina 4899
  Kaina 3199
  Kaina 6500