Daugiafunkciniai treniruokliai

 • Multifunkcinis centras inSPORTline Profigym C50
  Kodas: 7186
  Kaina 41800
  49900 Sutaupykite 8100
  Jėgos staklės KETTLER DELTA XL
  Kodas: 502KT7707755

  Universaliosios jėgos staklės KETTLER Delta XL suteikia galimybę treniruoti įvairias raumenų grupes. 

  Kaina 81900
  109900 Sutaupykite 28000
  Multifunkcinis treniruoklis MARBO MH-W106
  Kodas: MH-W106

  Rėmas ypatingai stabilus, maksimali apkrova 140kg.

  Kaina 22500
  Daugiafunkcinis treniruoklis inSPORTline ProfiGym N10
  Kodas: IN 7185

  Galima atlikti daugiau nei 100 skirtingų pratimų ir veiksmingai treniruoti visa kūną

  Kaina 24900
  Daugiafunkcinis jėgos suoliukas inSPORTline Bastet
  Kodas: 4069

  Daugiafunkcinis treniruoklis įvairių raumenų grupėms

  Kaina 25500
  Multifunkcinis Treniruoklis INSPORTLINE PROFIGYM C90
  Kodas: PROFIGYM C90
  Kaina 59900
  Multifunkcinis centras inSPORTline Profigym C70
  Kodas: 7153

  Tvirta plieno konstrukcija su 50x50 mm profiliu užtikrina aukštą keliamąją galią bei didelį stabilumą

  Kaina 59900
  Daugiafunkcinis treniruoklis Athlet Home Gym
  Kodas: N 724

  Plieninė konstrukcija, reguliuojamas paminkštintas, plieno lynai

  Kaina 69480
 • Norite namuose turėti tikrų tikriausią mini sporto klubą? Rinkitės daugiafunkcį treniruoklį ir naudokitės plačiu jo teikiamų galimybių treniruotis spektru! Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairių daugiafunkcių treniruoklių: nuo paprastesnių iki itin daug funkcijų turinčių. Tad įvairių poreikių ir skirtingų finansinių galimybių turintieji neabejotinai išsirinks geriausiai tinkantį.

  Turėdami tokį treniruoklį galėsite atlikti net iki šimto ar daugiau skirtingų pratimų ir efektyviai treniruoti visus kūno raumenis! Daug pratimų stiprinti kojoms, rankoms, nugarai ir kt.

  Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į treniruoklio konstrukciją ir jam pagaminti naudotas medžiagas. Tai labai svarbu kalbant apie ilgalaikę perspektyvą – juk norite, kad investicija būtų ilgalaikė. Mūsų asortimente – iš tvirto plieno pagaminti treniruokliai, užtikrinsiantys patvarumą, naudotojo saugumą. Kitos medžiagos taip pat aukštos kokybės, atsparios dėvėjimuisi, todėl treniruoklis ilgai atrodys it naujas.

  Papildomo patogumo naudotojui suteiks neslidžios rankenos, galimybė reguliuoti sėdynės aukštį ar kitų treniruoklio elementų poziciją ir kt. Pirkdami pasitikslinkite, kurie priedai įeina į komplektaciją, o kuriuos reikia pirkti atskirai, pavyzdžiui, svorius. Taip pat įvertinkite maksimalų rekomenduojamą naudotojo svorį bei treniruoklio matmenis. Pastarieji svarbūs, jei treniruokliui negalite skirti daug erdvės – daugiafunkciai treniruokliai gana masyvūs ir užima nemažai vietos, todėl gerai pamatuokite laisvą plotą.

  Mūsų el. parduotuvėje – inSPORTline, Kettler, Marbo daugiafunkciai treniruokliai. Visi gamintojai pelnę pripažinimą ir aukštas pozicijas sporto prekių rinkoje, tad džiaugiamės savo klientams siūlydami tik geriausiųjų gaminius.

  Daugiafunkciai treniruokliai internetu – ZemaKaina.lt net išrankiausias klientas atras ji poreikius geriausiai atitinkantį treniruoklį. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti, jei treniruoklio pirkti važiuotumėte į fizines pardavimo vietas? Tikrai daug. O kur dar derinimasis prie parduotuvių darbo laiko, savo darbo grafiko ir kitų aspektų. Pirkti internetu galite iš bet kurios vietos Jums patogiu metu, o tai suteikia visišką laisvę ir galimybę pirkimo procesą planuoti savarankiškai. Negana to, daugiafunkcis treniruoklis nemažas, tad jo transportavimas iš parduotuvės daugeliui gali tapti galvos skausmu. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje šios problemos išvengsite, nes pirkinį pristatysime mes – saugiai ir operatyviai Jūsų nurodytu adresu.