Prekių katalogas

Atstumo matuokliai

 • Kaina 8200 
  9000  Sutaupykite 800 
  Kaina 15500 
  Kaina 12900 
 • Dažnai reikia matuoti tam tikrus atstumus ir darbas su paprastomis matavimo priemonėmis atima daug brangaus laiko? Siūlome išsirinkti funkcionalų ir kur kas darbus palengvinsiantį atstumo matuoklį. Modernus matavimo instrumentas bus naudingas ne tik profesionalams, bet ir tiems, kurie meistrauja namuose, patys atlieta įvairius darbus, stato, kuria, projektuoja savo malonumui ir buičiai.

  Rinkdamiesi atstumo matuoklį įvertinkite jo matavimo nuotolį ir pasirinkite tokį, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Juk būtent matavimui jį ir perkate, todėl matavimo nuotolio kriterijus – esminis. Svarbu, ar yra apsauga nuo dulkių ir drėgmės, kadangi matuoklis, tikėtina, nebus naudojamas steriliomis sąlygomis, tad ši funkcija svariai prisideda prie prietaiso ilgaamžiškumo.

  Šiuolaikiniai atstumo matuokliai išmatuos ne tik atstumą, bet ir plotą, tūrį. Daugiau patogumo ir galimybių suteiks papildomos funkcijos, pavyzdžiui, matavimas per kliūtis (atstumą paskaičiuosite net jei yra kliūtis), galimybė išjungti garsą, atsparumas smūgiams (ypač bus naudinga, jei įrenginį naudosite statybvietėse, kur yra daugiau progų jam nukristi iš didesnio aukščio), didesnė atmintis, gulsčiukas ir kt.
  Mūsų parduotuvėje atstumo matuoklių asortimentą galėsite filtruoti pagal gamintoją, jei tiksliai žinote, ko norite, arba pagal kainą, jei yra numatytas konkretus biudžetas šiam pirkiniui. Kriterijų pasirinkimas leis paiešką padaryti tikslesnę ir greičiau atrasti tai, ko Jums reikia.

  Savo veikloje remiamės tam tikromis deklaruojamomis vertybėmis, kur vienos esminių – klientų poreikių patenkinimas ir tik kokybiškų gaminių įtraukimas į asortimentą. Todėl daug dėmesio skiriame gamintojų pasirinkimui ir užtikriname, kad ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinksitės tik iš rinkoje pripažinimą pelniusių gamintojų produkcijos: Bort, Bosch, Flex, Makita, Nivel system, Sola, Stabila, Stomer, Vorel, Yato.

  Atstumo matuokliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje. Pirkite greitai, rinkitės patogiai iš plataus asortimento, mokėkite itin patrauklią kainą. Norint įsigyti kokybišką ir patikimą atstumo matuoklį reikėtų keliauti į specializuotas parduotuves, derintis prie jų darbo laiko, skirti laiko kelionei, stovėjimui eismo spūstyse ir pan. Pamirškite tokį laiko gaišimą – rinkitės matuoklį mūsų el. parduotuvėje greitai ir patogiai, o mes pasirūpinsime Jūsų užsakymo pristatymu nurodytu adresu.