Oro kompresoriai

 • Automobilinis oro kompresorius BORT BLK-252-LT
  Kodas: 4260071271099

  Maksimalus slėgis: 7 bar

  Kaina 3119
  4900 Sutaupykite 1781
  Mobilus kompresorius SCHEPPACH AIR CASE OIL FREE
  Kodas: 4046664040309
  Slėgis
  8 bar
  Galia, kW
  1,1

  Komplekte yra įvairūs priedai oro putimui ir manometrai slėgio kontrolei ir reguliavimui. 

  Kaina 17900
  Automobilinis kompresoriukas Defort DCC-251N
  Kodas: 93728328

  Galingumas: 60W; Didžiausias slėgis žarnoje: 7 atm

  Kaina 1900
  Goodyear GY-AR-A24B oro kompresorius
  Kodas: 3875000810242
  Kaina 3900
 • Oro kompresoriai, skirti tiek automobiliams, tiek naudoti buityje, bus puikus pagalbininkas kelyje, išsiruošus į gamtą ir, žinoma, namuose. Juk pasitaiko, kad važiuodami automobiliu ar dviračiu pajuntate, jog kur kas daugiau patogumo suteiktų labiau pripūstos padangos? Ne bėda, jei turite oro kompresorių. Išsiruošėte į gamtą su nakvyne? Puikiai išsimiegosite, jei pasiimsite pripučiamą čiužinį ir oro kompresorių. Keliaujate su vaikais prie jūros, ežero? Pasirūpinkite pripučiamais žaislais – oro kompresorius padės juos pripūsti be vargo ir labai greitai. Sportuojate? Sporto inventorių, pavyzdžiui, kamuolius, pripūsite labai lengvai ir sparčiai.

  Mūsų parduotuvėje rinkitės funkcionalius, patikimus automobilinius ir buičiai skirtus oro kompresorius. Renkantis šį pirkinį tikslinga įvertinti esminius duomenis, pavyzdžiui, galingumą, našumą, maksimalų slėgį ir svorį. Pastarasis kriterijus bus reikšmingesnis, jei keliaujate pėsčiomis, pavyzdžiui, į žygį. Daugiau galimybių suteiks komplektacijoje esantys antgaliai, kristi čiužiniams, padangoms, pripučiamiems žaislams, kamuoliams ir kt. pūsti. Papildomo patogumo suteiks prožektorius, amortizuojančios kojelės ir kitos papildomos funkcijos.

  Rinktis mūsų el. parduotuvėje bus paprasčiau, jei filtruosite asortimentą. Pavyzdžiui, vienas iš kriterijų yra gamintojas – tiks tada, jei žinote, kokio gamintojo produkcija Jus domina. Kitas – dažniausias – kriterijus yra kaina – tiks tada, jei žinote, kiek pinigų galite skirti naujajam pirkiniui.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje esantys Bort, Defort, Goodyear, Scheppach oro kompresoriai – patikimumas ir kokybė. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, todėl užtikriname, kad rinksitės tik iš kokybiškų gaminių.

  Oro kompresoriai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – greitas pasirinkimas, patogus apmokėjimas, pristatymas nurodytu adresu ir patrauklios kainos. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų, jei oro kompresoriaus važiuotumėte pirkti į specializuotas parduotuves? Nemažai... Dar pridėkime ir eismo spūstyse, eilėje prie kasų praleistą laiką, taip pat ir kuro sąnaudas. Tad nepalyginamai patogiau pirkti internetu, kai esate visiškai nepriklausomi laiko ir vietos atžvilgiu, galite pasinaudoti puikiomis akcijomis, pasirinkti Jums priimtiniausią apmokėjimo būdą ir nesukti galvos dėl prekės transportavimo. Išsirinkite oro kompresorių mūsų el. parduotuvėje , o mes pasirūpinsime operatyviu ir saugiu jo pristatymu Jums nurodytu adresu.