Prekių katalogas

Elektrinės sumuštinių keptuvės

  • Sumuštiniai? O kas gi jų nemėgsta! Sumuštiniai yra puiki ir greita išeitis pusryčiams, kai skubate ar tingite gaminti kažką sudėtingesnio, jie idealus maistas išvykoms į gamtą, sumuštinius mielai pakuojasi vaikai pietums mokykloje, gardūs sumuštiniai gali būti labai puikus užkandis užsukus netikėtiems svečiams... Kepti sumuštiniai mėgiami ir mažų, ir didelių, todėl savo virtuvėje turėti elektrinį sumuštinių keptuvą nori kiekvienas.

    Rinkdamiesi sumuštinių keptuvę įvertinkite ir su savo poreikiais bei galimybėmis palyginkite vieną  svarbiausių jos parametrų – galingumą. Galingesnė neabejotinai įkais greičiau ir maisto gaminimas bus greitesnis, bet ji, žinoma, vartos daugiau elektros energijos. Patogumo gaminant suteiks neprisvylanti danga – labai svarbus aspektas. Saugumo suteiks automatinis išsijungimas ir apsauga nuo perkaitimo bei neslystančios kojelės, kurios užtikrins stabilumą ir prietaisas nenukris nuo stalviršio ar kito paviršiaus. Įvertinkite keptuvės svorį ir matmenis, jei sumuštinius ir kitus galimus gardėsius ketinate kepti ne tik namuose. Jei keptuvė bus nešiojama ir dažnai transportuojama, kur kas patogiau įsigyti kompaktiškesnę ir / ar lengvesnę keptuvę.

    Kai kurios elektrinės sumuštinių keptuvės mūsų asortimente turi papildomas plokšteles, suteikiančias dar daugiau galimybių gaminti. Su tokia keptuve kepsite ne tik sumuštinius, bet ir gardžiausius vaflius bei grilio patiekalus!

    Daug dėmesio skiriame gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į mūsų el. parduotuvės asortimentą, pasirinkimui, todėl savo klientams siūlome tik geriausiųjų gaminius. Rinkitės Camry, Cloer, ETA, Imetec, Lacor, Maestro, Philips, Princess, Tefal, Tristar, WMF sumuštinių keptuves. Buitinės technikos rinkoje šie gamintojų vardai puikiai žinomi ir labai palankiai pozicionuojami. Tiesa, be elektrinių sumuštinių keptuvių, mūsų asortimente rasite ir pyragėlių keptuves, kuriose pagaminsite gardžiausius pyragėlius su pageidaujamais įdarais.

    Elektrinės sumuštinių keptuvės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu išsirinkti, lengva gaminti. Sakysite, sumuštinių keptuvių yra ir įprastose parduotuvėse? Tiesa. Bet pagalvokite, kiek Jūsų laiko reikės po tas parduotuves važinėti, ieškant tinkamiausios? Taip gaištamas brangus laikas, patiriamos papildomos išlaidos, pavyzdžiui, kurui. Pirkti internetu kur kas greičiau ir patogiau. Negana to, nereikia rūpintis prekės atsiėmimu – pirkinį pristatysime per 1–2 darbo dienas.