Prekių katalogas

Vaikštynės kūdikiams


 •  

  Prekių nėra.
 • Vaikštynės kūdikiams – tai ne tik vienos pirmųjų mažylių judėjimo priemonių, bet ir smagaus laiko erdvė. Šiuolaikinės vaikštynės maloniai stebina spalvomis, dizainu, veiklomis mažiesiems, tad nenuostabu, kad kūdikiai jas paprastai labai pamilsta ir noriai jose leidžia laiką.

  Mūsų asortimente esančios vaikštynės kūdikiams pagamintos iš aukščiausios kokybės plastiko, todėl neišskiria jokių kenksmingų medžiagų ir yra visiškai saugios. Pastarasis – saugumo – kriterijus yra patvirtintas reikiamais sertifikatais. Nieko nenustebinsime pasakę, kad kūdikiai labai greitai auga, tad puiku, jei vaikštynė turės reguliuojamas aukščio padėtis. Mūsų asortimente esančios vaikštynės turi bent tris reguliuojamo aukščio padėtis. Kompaktiškumo kriterijus reikšmingas tada, jei vaikštyne naudositės ne tik namuose, bet vešitės ją drauge su savimi, pavyzdžiui, pas senelius, draugus ir pan. Tuomet prioritetą teikite tai, kuri kompaktiškai ir lengvai susilanksto. Papildomo patogumo tiek vaikui, tiek tėveliams suteiks plaunamas užvalkalas, galimybė lengvai valyti padėkliuką, apsauga nuo slydimo ir kt.

  Rinkdamiesi vaikštynę atsižvelkite į tai, kokios svorio vaikučiui ji tinkama ir pasirinkite būtent tą, kuri pagal svorio ir amžiaus kriterijus geriausiai tinka Jūsų atžalai.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Caretero bei Graco vaikštynes. Tai rinkoje puikiai žinomi ir labai gerai vertinami gamintojai, užtikrinantys savo produkcijos kokybę, patvarumą ir, žinoma, saugumą. Gamintojų pasirinkimas – aspektas, kuriam skiriame labai daug dėmesio, tad galite būti tikri, kad mūsų el. parduotuvėje rinksitės tik iš geriausiųjų.

  Vaikštynės kūdikiams internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – spartus pirkimo procesas, patogus apmokėjimas ir labai patraukli kaina. Jei nuspręsite savo mažyliui nupirkti vaikštynę, pasinaudokite pirkimo internetu teikiamais privalumais ir taip taupykite brangų savo laiką, kurio, ne paslaptis, mažylius auginančios šeimos paprastai stokoja. Pirkdami internetu būsite visiškai nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko. Mūsų el. parduotuvėje išsirinkite geriausiai Jūsų galimybes, poreikius ir norus atitinkančią vaikštynę. Apmokėsite už pirkinius patogiausiu būdu ir visiškai nesirūpinsite dėl prekių pristatymo, nes tai – mūsų atsakomybė. Saugiai ir labai greitai naujoji vaikučio judėjimo priemonė pasieks Jus nurodytu adresu. Negana to, mūsų el. parduotuvėje vaikų prekėms labai dažai taikomos puikios nuolaidos, tad pasinaudokite galimybe mokėti mažiau!