Barzdaskutės, barzdakirpės

 • Barzdaskutė Panasonic PNESRL21S503, įkraunama, su 3 ašmenimis
  Kodas: K PNESRL21S503
  Kaina 5500
  7500 Sutaupykite 2000
  Barzdaskutė Philips S7780/64
  Kodas: AP7780
  Kaina 23900
  25000 Sutaupykite 1100
  Barzdaskutė Lanaform Travel Shaver
  Kodas: 5410984027231
  Kaina 3699
  4500 Sutaupykite 801
 • Barzdaskutės – tai vienas būtiniausių kiekvieno vyro, turinčio barzdą ir norinčio, kad ji atrodytų nepriekaištingai, daiktų. ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus barzdaskučių pasirinkimas: nuo paprastų iki itin funkcionalių. Įvertinkite savo poreikius ir išsirinkite geriausiai juos atitinkančią prekę.

  Rinkdamiesi barzdaskutę įvertinkite tokius aspektus kaip baterijos krovimo būdas, krovimo bei veikimo laikas. Jei yra galimybių, rinkitės barzdaskutę, turinčią trumpesnį įkrovimo, bet ilgesnį veikimo laiką. Papildomo patogumo suteiks greito įkrovimo funkcija.

  Greičiausiai renkantis barzdaskutę teks spręsti dilemą: elektrinę ar akumuliatorinę barzdaskutę pirkti. Pirmoji bus patogesnė tuo, kad nereikės sukti galvos, jog prietaisas gali išsikrauti vidury proceso. Kita vertus, belaidės barzdaskutės vertinamos dėl to, kad jomis naudotis nebūtinas elektros lizdas, ją galite pasiimti visur, nepriklausomai nuo to, ar bus elektra, ar ne. Svarbu pasirinkti ilgesnio veikimo laiko prietaisą.

  Įvertinkite ir tokius aspektus kaip apsisukimai per minutę, barzdaskutės valymo ypatumai ir pan. Daugiau galimybių suteiks komplektacijoje esantys papildomi antgaliai, o daugiau komforto garantuos aktyvaus vėsinimo funkcija, ergonomiška rankena, galimybė plauti, indikatoriai: valymo, išsikraunančios baterijos ir kiti. Mūsų asortimente rasite ir itin pažangių barzdaskučių, garantuosiančių ne tik aukščiausio lygio rezultatą, ilgalaikį efektą, bet ir komfortišką skutimosi procesą, saugant ir nedirginant odos.

  Savo veikloje bene daugiausia dėmesio skiriame kokybės kriterijui, todėl labai atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų el. parduotuvės asortimentą. Siūlome rinktis Braun, Lanaform, Philips, Rowenta barzdaskutes. Visi gamintojai rinkoje užima aukštas pozicijas, yra pelnę naudotojų simpatijas, pasižymi aukštos kokybės gaminiais.

  Barzdaskutės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje Jūsų laukia puikus pasirinkimas ir patogus pristatymas. Barzdaskučių rasite ir didesniuose prekybos centruose ar specializuotose parduotuvėse, bet kam gaišti savo laiką, važinėjant po parduotuves, kai galite vos per kelias minutes norimą daiktą įsigyti internetu. Ir tam net nereikės kojos kelti iš namų, darbo vietos, negana to, pirkti galite ir važiuodami viešuoju transportu, pietaudami kavinėje ar pan. Išsirinktą barzdaskutę pristatysime labai sparčiai – dalį asortimento pristatome vos per vieną darbo dieną! Siekdami didžiausio Jūsų patogumo, kai kurias prekes pristatome ir į paštomatus.