Prekių katalogas

Rakleto griliai


 •  

  Severin RG 2375
  Kodas: T-MLX55742
  Kaina 7106 
  Severin RG 2376
  Kodas: T-MLX53303
  Kaina 5259 
  Severin RG 2378
  Kodas: T-MLX53304
  Kaina 5148 
  Severin RG 2373
  Kodas: T-MLX43225
  Kaina 6364 
  Severin RG 9645
  Kodas: T-MLX19053
  Kaina 4546 
 • Mėgstate ant grilio keptą mėsą, daržoves? Labiausiai patinka gardžius patiekalus ragauti su šeima ar draugių kompanija? Prioritetą teikiate kokybiškam, sveikam ir namuose gamintam maistui? Jei tai apie Jus, tuomet rinkitės grilį ir stebinkite kitus bei save puikiais patiekalais. Rakleto griliai – tiems, kurie stokoja vietos virtuvėje arba tiesiog vertina kompaktiškus, bet funkcionalius prietaisus. Šiais daug vietos neužimančiais griliais prigaminsite skaniausių patiekalų net iki 8 žmonių būriui! Kaip? Ogi keliais aukštais! Taip, tai vienas iš šios kategorijos grilių išskirtinumų – gaminama keliomis pakopomis, o vienu metu galima kepinti mėsą, daržoves ir kt.

  Rinkdamiesi grilį vertinkite jo galingumą, taip pat matmenis ir kepimo galimybes, t. y. kiek keptuvėlių jis turi. Paprastai su rakleto griliu paruošite puikių patiekalų ir užkandžių 4–8 asmenims, priklausomai nuo prietaiso dydžio.

  Mūsų asortimente rasite kompaktišką rakleto grilį, turintį natūralaus akmens paviršių, tad kepant nereikės nė lašo riebalų. Toks grilis labai kompaktiškas, jis turi net keturias maistui gaminti skirtas keptuves, tad vienu metu kepsite skirtingus produktus.

  Rakleto griliai – neabejotinai geriausios priemonės eksperimentuoti su skirtingais ir įvairiais maisto deriniais, bandyti bei ragauti, ruošti vis kažką naujo ir stebinti šeimos narius bei save patį. Toks grilis bus nepamainomas šeimos vakarienėms, savaitgalio pietums ar tada, kai netikėtai suguža būrys draugų. Gaminti tokiu griliu smagu, todėl tai neabejotinai taps ir puikia pramoga!

  Siūlome šių gamintojų rakleto grilius: Princess, Tristar. Gamintojai buitinės technikos rinkoje vertinami tiek klientų, tiek partnerių, jų gaminiai pelnė daugelio simpatijas. Gamintojus renkamės itin atsakingai, nes jaučiame atsakomybę prieš savo klientus, ir džiaugiamės Jums siūlydami tik geriausiųjų gaminius.

  Rakleto griliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite patikusį. Negaiškite laiko kelionei į įprastas pardavimo vietas ir rinkitės rakleto grilį internetu. Jei pirksite mūsų el. parduotuvėje, tai turėsite progą pasinaudoti šauniomis akcijomis, leisiančiomis sutaupyti ir už funkcionalų įrenginį mokėti stebėtinai žemą kainą! Negana to, pasirūpinsime operatyviu ir saugiu Jūsų pirkinio pristatymu į namus, darbovietę ar kitu nurodytu adresu.