Pagalvėlės masažui

 • Apvalios, pusapvalės pagalvėlės masažui, paaukštinimai
   

  Masažinio stalo pagalvėlė Restpro pusinė / beige
  Kodas: 6474091213894

  Pusinė pagalvėlė masažui

  Kaina 1400
  1700 Sutaupykite 300
  Padėkliukai aliuminio stalo kojoms
  Kodas: 9994905968835

  Pakuotėje 4 vnt.

  Kaina 2200
  Masažinio stalo pagalvėlė Restpro apvali / beige
  Kodas: 6474091213726

  Apvali pagalvėlė masažui

  Kaina 2000
  Masažinio stalo pagalvėlė Restpro pusinė / cream
  Kodas: 9997470039344

  Pusinė pagalvėlė masažui

  Kaina 1200
  Vežimėlis masažo stalui Metal
  Kodas: 9999082188663

  Lengvas ir patogus masažo stalo transportavimas

  Kaina 4500
  Galvos atrama plastikinė
  Kodas: 9996815031326
  Kaina 1900
 • Profesionaliai atliekamam masažui neužtenka net geriausių žinių ir įgūdžių bei patirties. Žinoma, jie būtini, bet ne mažiau svarbios ir darbo priemonės. Viena jų – esminė – yra masažo stalas. Be jo, reikšmingą vaidmenį atlieka ir specialūs paaukštinimai, atramos bei pagalvėlės, suteikiančios patogumo ir reikiamą atramą, kad masažo procesas duotų kuo geresnius rezultatus ir leistų pasiekti maksimalią masažo naudą.

  Mūsų asortimente – apvalios ir pusapvalės pagalvėlės masažui, taip pat paaukštinimai, atramos galvai. Mūsų el. parduotuvėje rasite kelių spalvų masažines pagalvėles ir paaukštinimus, tad nesunkiai priderinsite prie turimo ar naujai perkamo masažo stalo ir net masažo kabineto interjero. Pagalvėlės skiriasi parametrais – ilgiu ir skersmeniu. Rinkdamiesi atsižvelkite į tai ir įvertinkite, kokie matmenys reikalingi Jums.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje esančios pagalvėlės masažui pagamintos iš aukščiausius standartus atitinkančių medžiagų. Jų užpildas yra standus, suteikia reikiamą atramą, nelieka nugulėjimo žymių. Pagalvėlių ir paaukštinimų danga pagaminta taip pat iš kokybiškos, patvarios medžiagos, kurią nesunku valyti, lengva prižiūrėti, ji ilgai išlieka reprezentatyvi.

  Kone visą mūsų masažų įrangos asortimentą sudaro puikaus ir rinkoje pripažinimą pelniusio gamintojo RestPro produkcija. Pagalvėlės ir paaukštinimai masažui – ne išimtis. Siekiame Jums teikti tik aukščiausios kokybės prekes, tad itin atsakingai renkamės gamintojus.

  Pagalvėlės masažui internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra unikali galimybė greitai, patogiai ir pigiai įsigyti puikių daiktų, reikalingų masažui. Kodėl turėtumėte pasirinkti pirkimą internetu? Pirmiausia, tai yra visiška Jūsų laisvė ir nepriklausomybė savarankiškai bei savo nuožiūra rinktis apsipirkimo laiką, ko įprastoje parduotuvėje Jūs kontroliuoti negalite, nes visiškai esate priklausomas nuo fizinės parduotuvės darbo laiko. Antra, internetu pirkti galite iš namų, darbo ar kitos Jums patogios vietos, tad nereikia važiuoti, gaišti laiko eismo spūstyse ir pan. Ne paslaptis ir tai, kad perkant internetu neretai sumokama mažiau. O dar vienas pirkimo internetu pranašumas yra tas, kad Jums nereikia rūpintis prekių transportavimu į namus ar kitą pageidautiną vieną – Jūsų pirkinius pristatysime per 1–2 darbo dienas saugiai ir paruoštus naudoti.