Prekių katalogas

Pagalvėlės masažui

 • Apvalios, pusapvalės pagalvėlės masažui, paaukštinimai
   

 • Profesionaliai atliekamam masažui neužtenka net geriausių žinių ir įgūdžių bei patirties. Žinoma, jie būtini, bet ne mažiau svarbios ir darbo priemonės. Viena jų – esminė – yra masažo stalas. Be jo, reikšmingą vaidmenį atlieka ir specialūs paaukštinimai, atramos bei pagalvėlės, suteikiančios patogumo ir reikiamą atramą, kad masažo procesas duotų kuo geresnius rezultatus ir leistų pasiekti maksimalią masažo naudą.

  Mūsų asortimente – apvalios ir pusapvalės pagalvėlės masažui, taip pat paaukštinimai, atramos galvai. Mūsų el. parduotuvėje rasite kelių spalvų masažines pagalvėles ir paaukštinimus, tad nesunkiai priderinsite prie turimo ar naujai perkamo masažo stalo ir net masažo kabineto interjero. Pagalvėlės skiriasi parametrais – ilgiu ir skersmeniu. Rinkdamiesi atsižvelkite į tai ir įvertinkite, kokie matmenys reikalingi Jums.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje esančios pagalvėlės masažui pagamintos iš aukščiausius standartus atitinkančių medžiagų. Jų užpildas yra standus, suteikia reikiamą atramą, nelieka nugulėjimo žymių. Pagalvėlių ir paaukštinimų danga pagaminta taip pat iš kokybiškos, patvarios medžiagos, kurią nesunku valyti, lengva prižiūrėti, ji ilgai išlieka reprezentatyvi.

  Kone visą mūsų masažų įrangos asortimentą sudaro puikaus ir rinkoje pripažinimą pelniusio gamintojo RestPro produkcija. Pagalvėlės ir paaukštinimai masažui – ne išimtis. Siekiame Jums teikti tik aukščiausios kokybės prekes, tad itin atsakingai renkamės gamintojus.

  Pagalvėlės masažui internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra unikali galimybė greitai, patogiai ir pigiai įsigyti puikių daiktų, reikalingų masažui. Kodėl turėtumėte pasirinkti pirkimą internetu? Pirmiausia, tai yra visiška Jūsų laisvė ir nepriklausomybė savarankiškai bei savo nuožiūra rinktis apsipirkimo laiką, ko įprastoje parduotuvėje Jūs kontroliuoti negalite, nes visiškai esate priklausomas nuo fizinės parduotuvės darbo laiko. Antra, internetu pirkti galite iš namų, darbo ar kitos Jums patogios vietos, tad nereikia važiuoti, gaišti laiko eismo spūstyse ir pan. Ne paslaptis ir tai, kad perkant internetu neretai sumokama mažiau. O dar vienas pirkimo internetu pranašumas yra tas, kad Jums nereikia rūpintis prekių transportavimu į namus ar kitą pageidautiną vieną – Jūsų pirkinius pristatysime per 1–2 darbo dienas saugiai ir paruoštus naudoti.