Prekių katalogas

Dviračiai treniruokliai spineriai

 • Dviračiai treniruokliai spineriai – kodėl Jums verta įsigyti būtent šio tipo treniruoklį? Jei norite efektyviai sportuoti, stiprinti sveikatą, treniruoti apatinės kūno dalies raumenis, mesti svorį, kovoti su stresu bei gerinti širdies darbą, tuomet tokio tipo treniruoklis būtinai turi atsidurti Jūsų namuose. Siūlome rinktis iš mūsų asortimento ir mėgautis puikia sporto priemone.

  Rinkdamiesi dviratį treniruoklį spinerį atkreipkite dėmesį į tokius parametrus kaip didžiausias rekomenduojamas naudotojo svoris, treniruoklio svoris ir matmenys, konstrukcija, reguliavimo galimybės, stabdžių sistema ir kt.

  Papildomo komforto treniruojantis suteiks „BeltDrive“ sistema, garantuosianti tylų veikimą, taip pat galimybė reguliuoti dviračio sėdynės aukštį, anatomiška sėdynė, neslystančios rankenos, nuo įbrėžimų apsaugotas rėmas, laikiklis vandens buteliui, ratukai transportavimui ir kt. Treniruoklio kompiuteris paprastai rodo atstumą, laiką, greitį bei sudegintų kalorijų skaičių. Tokie rodmenys leidžia stebėti savo rezultatus ir kontroliuoti treniruotės planą.

  Šio tipo treniruokliai išsiskiria moderniu, kartais kiek agresyviu, dizainu, tad idealiai įsilies į šiuolaikišką interjerą.

  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt visą asortimentą galite filtruoti pagal du kriterijus: gamintoją ir smagračio svorį, todėl savo paiešką padarysite greitesnę ir tikslesnę. Visi mūsų asortimente esantys treniruokliai spineriai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės plieno, tad pasižymi tvirtumu bei ilgaamžiškumu. Nuo įbrėžimų apsaugotas rėmas leis ilgai išlaikyti treniruoklio išvaizdą reprezentatyvią. Saugumo ir patogumo suteiks efektyvi stabdžių sistema.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės inSPORTline treniruoklius spinerius ir džiaukitės puikiu kainos bei kokybės santykiu. Gamintojo vardas rinkoje labai gerai žinomas, jis pozicionuojamas kaip patikimas, tad džiaugiamės Jums siūlydami tik geriausiųjų produkciją.

  Dviračiai treniruokliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje kiekvienas išsirinksite Jūsų poreikius ir galimybes idealiausiai atitinkantį variantą. Pagalvokite, kiek laiko sugaištumėte, jei šio treniruoklio važiuotumėte rinktis į įprastas pardavimo vietas? Nemažai... Juks reikėtų derintis prie parduotuvių darbo laiko, gaišti brangų laiką eismo spūstyse ir pan. Pirkdami internetu viso to išvengsite – pirkite greitai ir patogiai, rinkitės Jums labiausia patinkantį treniruoklį, patogiausią apmokėjimo už prekes būdą ir viskas – pirkinį pristatysime Jums nurodytu adresu saugiai ir operatyviai – per 1–2 darbo dienas.