Prekių katalogas

Dekoratyviniai bioetanolio židiniai

 • Tikriausiai niekas nepaprieštaraus, kad židinys namams suteikia ne tik šilumos, bet ir jaukumo, o šiuolaikiniai, dizaino požiūriu itin dailūs židiniai neabejotinai tampa tikra puošmena, akcentu, į kurį krypta žvilgsniai. Bet ne visi turi galimybių įsirengti šį prabangų dalyką savo namuose. Ar žinote, kokia palyginti nebrangi ir paprasta išeitis yra? Biožidinys!

  Kartais klaidingai manoma, kad biožidiniai yra tik interjero detalė. Žinoma, tai puikus interjero elementas, bet tai nėra vienintelė biožidinio funkcija, nes jie – labai naudingas papildomas šilumos šaltinis. Negana to, ir labai efektyvus. Biožidiniai dega naudodami ne kietąjį kurą, o specialų biokurą, neskleidžiantį dūmų, bekvapį.

  Nusprendę įsigyti biožidinį apsvarstykite, kokio tipo prietaisas Jums bus naudingesnis ir patogesnis: kabinamas ant sienos, pastatomas, o gal integruotas? Pakabinamas ant sienos itin patogus tada, jei stokojate vietos arba turite naminių gyvūnų ar vaikų. Integruotas bus tobulas pasirinkimas nišai, o pastatomas ant grindų tiks, jei reikės apšildyti erdvesnę patalpą. Taip pat atsižvelkite į savo dizainą, patalpos dydį. Pavyzdžiui, mažai patalpai nerekomenduojama rinktis masyvaus biožidinio, kad ir koks dailus jis būtų, nes mažoje patalpoje jis bus per didelis, dar labiau vizualiai sumažins patalpos erdvę.
  Itin daug dėmesio skiriame gamintojų pasirinkimui, todėl mūsų klientai renkasi tik iš pripažintų ir puikių klientų vertinimų sulaukiančių biožidinių gamintojų produkcijos, pavyzdžiui, Tristar.

  Biožidiniai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tai galimybė neišeinant iš namų pasirūpinti naudingu ir labai stilingu pirkiniu. Jums nereikės gaišti laiko važinėjant po parduotuves. Įvertinkite ir tai, kad reikėtų lankytis specializuotose parduotuvėse, kurios nedirba taip ilgai, kaip didieji prekybos centrai, todėl būsite priklausomi ir nuo jų darbo laiko. O jei vienoje parduotuvėje nerasite Jūsų poreikius atitinkančio biožidinio, teks keliauti į kitą ar dar kitą... Pasirinkite paprastesnį variantą – prisėskite prie kompiuterio ar imkite į rankas išmanųjį įrenginį ir pirkite internetu. Platus pasirinkimas, neretai žemesnė nei įprastoje parduotuvėje kaina ir patogus pristatymas – tai esminiai privalumai, kuriais naudositės pirkdami internetu. Dalį asortimento pristatome vos per vieną darbo dieną!

  Prekių nėra.