Prekių katalogas

Dekoratyvinai dirbtiniai augalai su žiedais

 • Dirbtinis augalas Vijoklis II
  Kodas: 8712008008439
  Kaina 6300 
  Dirbtinis augalas Vijoklis I
  Kodas: 8712008008446
  Kaina 6300 
  Dirbtinė gėlė Magnolija
  Kodas: 4751019252916
  Kaina 7900 
  9900  Sutaupykite 2000 
  Dirbtinė gėlė Orchidėja
  Kodas: 8712008006992
  Kaina 2000 
 • Ar turite namuose erdvę, kurioje trūksta augalų, bet gyvoms gėlėms ten – ne vieta? Pavyzdžiui, baseinas rūsyje, nešildoma įstiklinta terasa ar pan.? Išeitis – dekoratyviniai dirbtiniai augalai su žiedais, suteiksiantys tam tikrai zonai spalvų ir jaukumo. Tiesa, dirbtinius augalus rinkitės tik labai geros kokybės, kad jie būtų natūralūs. Mūsų el. parduotuvėje kaip tik tokius ir rasite – natūraliai atrodančius, pagamintus iš patvarių, kokybiškų medžiagų.

  Dirbtinė orchidėja – kodėl gi ne? Ne paslaptis, orchidėjos kiek lepokos ir ne visiems pavyksta jas prisijaukinti. Bet masyvūs balti, švelniai ar ryškiai violetiniai ir kitų spalvų žiedai masina visus, neabejingus grožiui. Įsigykite dirbtinę orchidėją, kuri visada bus pasipuošusi dailiais žiedais ir nereikalaus jokios priežiūros! Dirbtiniai vijokliai tiks tiems, kurie nori kažko išskirtinio, didesnių gabaritų, mat vijoklių aukštis siekia gerokai per metrą. Pavyzdžiui, dirbtinė strelicija puikiai tiks erdvioms patalpoms, nes šis dirbtinis augalas yra aukštas ir plačiau išsikerojęs į šalis. O štai kone dviejų metrų dirbtinė azalija papuoš kiekvieną didesnę erdvę. Jos grožis neleis suabejoti, kad šis dirbtinis augalas labai paklausus net ir toms patalpoms, kuriose puikiai auga ir gyvos gėlės, bet neretas erdvę papuošia dirbtinės azalijos medeliu.

  Dirbtinių augalų privalumas tas, kad jie nereiklūs, jų nereikia prižiūrėti, gali augti ten, kur gyvų gėlių nėra galimybių auginti.

  Mūsų asortimente – patikimo ir rinkoje puikiai žinomo gamintojo Panta produkcija. Nusprendus investuoti į dirbtinius augalus, verta pirkti tik kokybiškus, nes pastarieji atrodys natūraliai ir tik atidžiau pažvelgę juos atskirsite nuo tikrų gyvų žiedų.

  Dekoratyviniai dirbtiniai augalai su žiedais internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tai Jūsų proga už patrauklią kainą įsigyti kokybišką dirbtinį augalą, tapsiantį namų, darbo ar kitos erdvės puošmena. Dirbtinių augalų rasite ir specializuotose gėlių parduotuvėse, dideliuose prekybos centruose, bet ar verta taikytis prie parduotuvių darbo laiko, gaišti laiką kelionei, jei pirkdami internetu gaunate kur kas daugiau naudos? Pirmiausia, pirkti galite bet kuriuo Jums patogiu metu. Antra, pirkimo procesą galite atlikti iš bet kurios vietos. Trečia, sutaupysite – mes dažnai taikome šaunias akcijas dirbtiniams augalams. Ir tai dar ne viskas – pasirūpinsite Jūsų pirkinio transportavimu ir saugiai pristatysime jį nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas!