Dekoratyvinai dirbtiniai augalai su žiedais

 • Dirbtinė gėlė Orchidėja F699BAD
  Kodas: 8712008006992

  Aukštis 70cm

  Kaina 1900
  Dirbtinė gėlė Vijoklis D328TH
  Kodas: 8712008003281

  Aukštis 120cm

  Kaina 6900
  Dirbtinė gėlė Azalija B115TD
  Kodas: 4751019252084

  Aukštis 165cm

  Kaina 9500
 • Ar turite namuose erdvę, kurioje trūksta augalų, bet gyvoms gėlėms ten – ne vieta? Pavyzdžiui, baseinas rūsyje, nešildoma įstiklinta terasa ar pan.? Išeitis – dekoratyviniai dirbtiniai augalai su žiedais, suteiksiantys tam tikrai zonai spalvų ir jaukumo. Tiesa, dirbtinius augalus rinkitės tik labai geros kokybės, kad jie būtų natūralūs. Mūsų el. parduotuvėje kaip tik tokius ir rasite – natūraliai atrodančius, pagamintus iš patvarių, kokybiškų medžiagų.

  Dirbtinė orchidėja – kodėl gi ne? Ne paslaptis, orchidėjos kiek lepokos ir ne visiems pavyksta jas prisijaukinti. Bet masyvūs balti, švelniai ar ryškiai violetiniai ir kitų spalvų žiedai masina visus, neabejingus grožiui. Įsigykite dirbtinę orchidėją, kuri visada bus pasipuošusi dailiais žiedais ir nereikalaus jokios priežiūros! Dirbtiniai vijokliai tiks tiems, kurie nori kažko išskirtinio, didesnių gabaritų, mat vijoklių aukštis siekia gerokai per metrą. Pavyzdžiui, dirbtinė strelicija puikiai tiks erdvioms patalpoms, nes šis dirbtinis augalas yra aukštas ir plačiau išsikerojęs į šalis. O štai kone dviejų metrų dirbtinė azalija papuoš kiekvieną didesnę erdvę. Jos grožis neleis suabejoti, kad šis dirbtinis augalas labai paklausus net ir toms patalpoms, kuriose puikiai auga ir gyvos gėlės, bet neretas erdvę papuošia dirbtinės azalijos medeliu.

  Dirbtinių augalų privalumas tas, kad jie nereiklūs, jų nereikia prižiūrėti, gali augti ten, kur gyvų gėlių nėra galimybių auginti.

  Mūsų asortimente – patikimo ir rinkoje puikiai žinomo gamintojo Panta produkcija. Nusprendus investuoti į dirbtinius augalus, verta pirkti tik kokybiškus, nes pastarieji atrodys natūraliai ir tik atidžiau pažvelgę juos atskirsite nuo tikrų gyvų žiedų.

  Dekoratyviniai dirbtiniai augalai su žiedais internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tai Jūsų proga už patrauklią kainą įsigyti kokybišką dirbtinį augalą, tapsiantį namų, darbo ar kitos erdvės puošmena. Dirbtinių augalų rasite ir specializuotose gėlių parduotuvėse, dideliuose prekybos centruose, bet ar verta taikytis prie parduotuvių darbo laiko, gaišti laiką kelionei, jei pirkdami internetu gaunate kur kas daugiau naudos? Pirmiausia, pirkti galite bet kuriuo Jums patogiu metu. Antra, pirkimo procesą galite atlikti iš bet kurios vietos. Trečia, sutaupysite – mes dažnai taikome šaunias akcijas dirbtiniams augalams. Ir tai dar ne viskas – pasirūpinsite Jūsų pirkinio transportavimu ir saugiai pristatysime jį nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas!