Prekių katalogas

Kepimo plokštės, atviro kepimo griliai

 • Kaina 33999
  Elektrinis grilis Severin PG 8118
  Kodas: 4008146034596
  Kaina 14500
  Kepimo plokštė Severin KG 2397
  Kodas: 4008146012495
  Kaina 6900
  Severin PG 8533 kepimo grilis
  Kodas: 4008146031137
  Kaina 5100
  Kaina 5999
  7500 Sutaupykite 1501
  Kaina 5999
  6900 Sutaupykite 901
 • Prioritetą teikiate sveikam ir gardžiam maistui? Tuomet tikriausiai esate neabejingi ant grilio gamintiems patiekalams. Norint tokių paragauti nebūtina keliauti į maitinimo įstaigas ir išleisti krūvą pinigų – įsigykite grilį ir grilinkite kiekvieną dieną! Kepimo plokštės, atviro kepimo griliai bus puikus pasirinkimas visiems, kurie save, šeimą ir draugus nori lepinti grilio patiekalais, taip pat tiems, kurie gyvena butuose ir neturi galimybių turėti grilio lauke, bei visiems, kurie nori nedidelį grilį turėti savo virtuvėje.

  Griliai-kepimo plokštės skiriasi savo savybėmis, tad rinkdamiesi įvertinkite jų parametrus ir palyginkite su asmeniniais poreikiais bei galimybėmis. Didesnis grilis bus galingesnis, bet jis naudos daugiau elektros energijos. Todėl tikslinga įvertinti, ką dažniausiai gaminsite ir keliems asmenims. Jei šeimos narių nedaug, visiškai užteks kompaktiškesnio grilio, bet jei turite gausią šeimą ar labai dažnai sulaukiate draugų būrio, tikslinga investuoti į didesnį ir galingesnį prietaisą. Patogumo ir saugumo naudojantis griliu-kepimo plokšte suteiks neslystančios kojelės, integruotos rankenos, indikacinė lemputė, riebalų nulašėjimo sistema, apsauga nuo perkaitimo ir kt.

  Mes siūlome grilius su nepridegančiu paviršiumi, todėl išvengsite maisto gaminimo nesėkmių ir mėgausitės nepridegusiais, puikiai paruoštais patiekalais. Jei planuojate grilį dažnai transportuoti, tuomet geriau rinktis kompaktiškesnį, lengvesnį – tai bus kur kas patogesnis pasirinkimas.

  Gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, renkamės itin kruopščiai, vertiname ir pasirenkame tik geriausius. Rinkitės Princess, Steba, Tristar atviro kepimo grilius, kepimo plokštes. Minėti gamintojai rinkoje žinomi, vertinami, o jų gaminiai pozicionuojami kaip patvarūs ir kokybiški.

  Kepimo plokštės, atviro kepimo griliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – paprasta, greita ir patogu pirkti. Nusprendėte save ir savo šeimą dažnai lepinti grilio patiekalais? Tuomet skubėkite išsirinkti patikusį atviro kepimo grilį mūsų el. parduotuvėje. Atsiskaitymo būdų pasirinkimas leis patogiai atsiskaityti už pirkinį. Jums nereikės sukti galvos, kaip atsiimti prekę, nes užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu į namus, darbovietę ar kitur. Taip pat pirkdami mūsų el. parduotuvėje naudositės patraukliomis akcijomis, leisiančiomis nemažai sutaupyti.