Batutai, lauko baseinai, žaidimų aikštelės

 • Vaikiškos lauko žaidimų aikštelės ne tik dovanoja smagų laiką, bet ir tampa puikia priemone vaikus atitraukti nuo šiuolaikinių technologijų: kompiuterio, išmaniojo telefono ir pan. Garantuojame, kad kieme turėdami baseiną, batutą ar sūpynes Jūsų vaikai tikrai nenorės laisvo laiko leisti pasyviai namuose su išmaniaisiais įrenginiais.

  Vaikiškos lauko žaidimų aikštelės Jūsų kieme – nesunkiai įgyvendinama vizija, jei pasitikėsite mūsų komanda. Jums siūlome labai platų kokybiškų laukui skirtų pramogų asortimentą: baseinai, batutai, čiuožyklos, sūpynės ir kt. Tai priemonės, dovanosiančios daug smagių akimirkų ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems.

  Puiku ir tai, kad tokios pramogos kaip plaukiojimas, žaidimai vandenyje, šokinėjimas ant batuto, supimasis ir pan. neapsiriboja vien tik smagiu laisvalaikiu, šios priemones ir daugiau mažiau teigiamai veikia vaiko sveikatą, pavyzdžiui, lavina pusiausvyrą, treniruoja raumenis ir pan.

  Rinkdamiesi pramogas savo vaikams atsižvelkite į gamintojų rekomenduojamas didžiausias apkrovas (pavyzdžiui, batutams, sūpynėms), nes šio kriterijaus laikymasis tiesiogiai susijęs su Jūsų vaikų ar kitų naudotojų saugumu bei daikto funkcionalumu. Prioritetą teikite tik patikimiems gamintojams, tvirtoms ir kokybiškoms konstrukcijoms. Pastarieji kriterijai mums labai svarbūs, todėl ZemaKaina.lt parduotuvėje visos prekės juos atitinka.

  Mes vertiname aukščiausią kokybę ir saugumą, todėl ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tik patikimų gamintojų produkcija lauko pramogoms. Rinkitės Jilong, Intex, Kettler, inSPORTline ir kitų gamintojų baseinus, batutus, sūpynes ir kt.

  Vaikiškos lauko žaidimų aikštelės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje suteikia galimybę rinktis iš labai plataus vaikiškų ir ne tik vaikiškų lauko pramogų asortimento. Neeikvokite laiko kelionėms po parduotuves, pirkite internetu ir užsakytos prekės Jus pasieks per porą darbo dienų nurodytu adresu. Įvertinkite ir tai, kad tokie daiktai kaip batutai, baseinai, aukštos sūpynės net kompaktiškai supakuoti užima nemažai vietos, tad neretu atveju perkant įprastoje parduotuvėje tenka svarstyti pristatymo į namus klausimą arba ieškoti didesnio nei paprastas lengvasis automobilis transporto. Siūlome Jums užsisakyti prekes mūsų parduotuvėje ir pamiršti transportavimo rūpesčius – operatyviai ir saugiai pirkinius pristatysime iki pat durų.

  Dovanokite smagų laiką savo šeimai ar draugų kompanijai!

  Pripučiama žaidimų aikštelė čiuožykla Intex island slide
  Kodas: EMT-58294EU

  Pripučiama aikštelė su nusileidimo zona ir saulės uždanga. Su 4 pripučiamomis aikštelės užtvaromis-plaustais, kurie gali būti nuimami. Su 6 įsikibimo rankenomis. Čiuožykla gali būti atjungiama nuo plausto.

  Kaina 7900
  10000 Sutaupykite 2100
  Batutas su apsauginiu tinkleliu 2.52 m
  Kodas: 076660
  Kaina 13900
  Batutas su apsauginiu tinkleliu 1.83m
  Kodas: 076668
  Kaina 13900
  Batutas su apsauginiu tinkleliu 3.12 m
  Kodas: 076661
  Kaina 15900
  Batutas su apsauginiu tinkleliu 3.74 m
  Kodas: 076663
  Kaina 18900
  Batutas su apsauginiu tinkleliu 4.04 m
  Kodas: 076664
  Kaina 20500
  Batutas su apsauginiu tinkleliu 4.35 m.
  Kodas: 076665
  Kaina 22900
  Batutas su apsauginiu tinkleliu 4.65 m
  Kodas: 076666
  Kaina 24500