Prekių katalogas

Riedlentės

 • Riedlentė Spokey Simply
  Kodas: 927053
  Kaina 4900
  Riedlentė SPOKEY SKALLE
  Kodas: 927060
  Kaina 5751
  Kaina 2999
 • Vos atšyla orai po žiemos, į lauka traukia aktyvaus sporto gerbėjai su dviračiais, riedučiais, paspirtukais, riedlentėmis. Būtent riedlentės pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja. Jos garantuoja ne tik šaunų laisvalaikį, bet ir raumenų bei sąnarių lavinimą. Mes siūlome platų riedlenčių pasirinkimą vaikams ir suaugusiems, pradedantiesiems ir tiems, kurie su riedlente nebegali skirtis.

  Jei esate nebe naujokas riedlenčių pasaulyje, tuomet žinote, kokia riedlentė geriausia konkrečiai Jums, pagal gebėjimus ir poreikius. Bet jei renkatės pirmąją savo riedlentę, tikėtina, pasiūloje galite kiek pasiklysti, nes ji nemaža. Taigi, kaip išsirinkti riedlentę?

  Esminis riedlentės elementas yra pati lenta. Pradedantiesiems rekomenduojama žvalgyti lengvos riedlentės. Svarbus ir lentos plotis: siauresnę rinkitės, jei planuojate atlikinėti įvairiausius triukus – bus kur kas patogiau, platesnė tiks pradedantiesiems, nes su ja juntamas didesnis stabilumas. Negana to, su platesne patogiau nusileidžiama, atlikus šuoliuką.

  Riedlentės ašys – dar vienas svarbus aspektas. Atkreipkite dėmesį, kad ašys nebūtų išsikišusios už riedlentės kraštų. Neretai svarstoma, iš kokios medžiagos pagaminti amortizatoriai, esantys po ašimi, geriausi? Rekomenduojame prioritetą teikti guminiams – jie patvaresni ir užtikrins, kad riedlente galėsite džiaugtis gerokai ilgiau, negu pasirinkę, pavyzdžiui, riedlentę su plastikiniais amortizatoriais.
  Neabejotinai ratai ne ką mažiau svarbūs. O jie gali būti skirtingų dydžių ir kietumo. Kokius pasirinkti, priklauso nuo Jūsų važiavimo ypatumų, kokiu paviršiumi daugiausia važinėsite.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tik patikimų gamintojų riedlentės. Rinkitės Worker, Spokey, inSPORTline, Tony Hawk ir kt. Atsakingai pasirinkti gamintojai užtikrina, kad savo klientams siūlome tik kokybiškus gaminius.

  Riedlentės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra išskirtinė proga greitai ir patogiai įsigyti puikią laisvalaikio ir sporto priemonę. Pirkti internetu galite bet kuriuo paros metu, iš bet kurios vietos, svarbu turėti internetą ir kompiuterį ar telefoną. Keliais pelės spustelėjimais išsirinkite ir užsisakykite norimą riedlentę ir jau po poros darbo dienų galėsite smagiai su ja leisti laiką. Jums nereikės skirti daug laiko riedlentės paieškoms, jei pirktumėte įprastoje parduotuvėje. Negana to, dažnai taikoma akcija leidžia riedlentę internetu įsigyti dar pigiau.