Prekių katalogas

Masažo stalai (stacionarūs)


 •  

 • Iškilo poreikis senąjį masažo stalą pakeisti nauju? O gal startuojate su nauja veikla ir reikia įsigyti pirmąjį masažo stalą? Bet kuriuo iš šių atvejų Jūs pataikėte būtent ten, kur rasite reikalingą prekę.

  Kokybiški, ilgaamžiai, komfortiški ir tvirti masažo stalai mūsų el. parduotuvėje – platus pasirinkimas, tad kiekvienas išsirinksite geriausiai poreikius ir finansines galimybes atitinkantį variantą.

  Jei masažo paslaugas teiksite kabinete ir nėra poreikio masažo stalo transportuoti, išsinešti, tai geriausias pasirinkimas bus stacionarus masažo stalas. Jis bus tvirtas, masyvus ir labai patogus tiek klientui, tiek masažuotojui.

  Stalo konstrukcija yra tiesiogiai susijusi su jo ilgaamžiškumu. Stacionarūs masažo stalai turi plieninį rėmą, garantuojantį ilgaamžiškumą, patvarumą, stalo stabilumą. Minkštoji dalis – dar vienas reikšmingas elementas. Stacionarus masažo stalas turi itin storą minkštąją dalį, todėl kiekvienas Jūsų klientas jausis labai komfortiškai. Pati apdailos medžiaga švelni ir labai lengvai valoma, patvari bei ilgai išlieka reprezentatyvi tinkamai prižiūrima.

  Rinkitės masažo stalą su ratukais – tai suteiks patogumo, jei reikės stalą perstumti į kitą vietą, laikinai patraukti.

  Mums svarbiausia kokybė ir klientų pasitikėjimas bei poreikių patenkinimas, todėl į asortimentą įtraukiame tik pripažintų ir aukščiausios kokybės produktus gaminančių gamintojų prekes. Mūsų asortimente – RestPro masažo stalai (stacionarūs), užtikrinsiantys geriausią naudojimosi patirtį.

  Masažo stalai (stacionarūs) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puiki galimybė įsigyti reikalingą daiktą neišeinant iš namų ar darbo vietos. Masažo stalo reikėtų važiuoti į specializuotą parduotuvę, o jos darbo laikas, tikėtina, sutaptų su Jūsų darbo laiku, todėl reikėtų atsiprašyti iš darbo arba atidėti klientų vizitus, jei dirbate savo masažo kabinete. Negana to, stacionarūs masažo stalai pasižymi masyvumu, jie nemaži, tad, tikėtina, lengvojo automobilio jam atsigabenti neužteks. Pirkdami internetu Jūs išvengiate visų šių rūpesčių, nes rinktis norimas prekes mūsų el. parduotuvėje galite bet kuriuo Jums patogiu paros metu, namuose, darbo vietoje ar kur kitur, negana to, nereikės sukti galvos dėl masažo stalo transportavimo, nes Jūsų užsakymą pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.