Prekių katalogas

Masažinės sėdynės

 • Kaina 12999
  13578 Sutaupykite 579
  Masažinis čiužinys Lanaform Massage Mattress
  Kodas: 5410984056941
  Kaina 7900
  Kaina 18532
  Medisana MCN massager Black
  Kodas: ZIUMENMAT0018
  Kaina 11568
  Medisana 88379 MBH BATH SPA
  Kodas: FIRMENMAT0008
  Kaina 9490
  Medisana MCH masažuoklis Juoda
  Kodas: ZIUMENMAT0019
  Kaina 3764
  Kaina 24689
  Kaina 29699
  Nugaros masažuoklis Lanaform Back Massager
  Kodas: 5410984571802
  Kaina 6500
 • Masažinės sėdynės – puikios priemonės kokybiškam poilsiui, atsipalaidavimui. Jei dar neturite, paskubėkite įsigyti ir įsitikinti jų nauda. Masažinę sėdynę galėsite užsėti ant kėdės, krėslo. Dalis masažinių sėdynių turi ir šilumos terapijos funkciją. Masažuojama nugara, sėdmenys bei šlaunys – efektyviai atpalaiduojami raumenys. Kokybiška medžiaga užtikrins lengvą sėdynės priežiūrą.

  Puiku tai, kad masažinės sėdynės, esančios mūsų asortimente, yra universalios, lanksčios, nesunkios, todėl ją naudoti galėsite ant bet kokios kėdės ne tik namuose, bet ir darbo vietoje ar net automobilyje. Su šia puikia priemone nereikės skirtis ir tada, jei išvyksite savaitgaliui ar ilgesniam laikui toliau nuo namų – kompaktiška ir daug vietos neužimanti masažinė sėdynė galės keliauti kartu.
  Papildomo patogumo suteiks laikmatis, leisiantis užprogramuoti prietaisą, kad jis išsijungtų po tam tikro laiko veikimo, galimybė pasirinkti, kurią nugaros dalį norite masažuoti, šilumos terapija, kuri itin naudinga kraujotakai. Taip pat kad pajustumėte aukščiausio lygio komfortą, verta investuoti į prietaisą, valdomą nuotoliniu pultu.

  Dalis masažinių sėdynių turi kelių rūšių masažus – jei pasirinksite tokį prietaisą, turėsite kur kas daugiau galimybių rinktis, kokio masažo atitinkamu metu norite ir kuris naudingesnis. Pasirinkimo galimybių suteikia ir programos – kuo jų daugiau, tuo daugiau pasirinkimų turėsite, atsižvelgdami į savo poreikius, nuovargį ir tai, kokios srities masažas aktualus.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Daga, Lanaform, Medisana bei Tellos masažines sėdynes. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, tai vienas atsakingiausių mūsų veiklos procesų, tad mūsų asortimente – tik aukštas pozicijas rinkoje užimančių prekių ženklų produkcija.

  Masažinės sėdynės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite sau tinkamiausią prietaisą. Masažinės sėdynės – ne tokia dažna prekė, tad įprastuose prekybos centruose vargu, ar rasite. Kita vertus, internetu pirkti kur kas patogiau ir greičiau. Pirmiausia, tai galite visiškai savarankiškai planuoti pirkimo procesą ir nesiderinti prie parduotuvės darbo laiko ar kitų aplinkybių. Pirkimas truks kur kas trumpiu, nes Jums nereikės niekur važiuoti ir eikvoti brangaus savo laiko. Išsirinkite masažinę sėdynę mūsų el. parduotuvėje ir po 1 ar 2 darbo dienų galėsite mėgautis puikiu atpalaiduojančiu masažu.