Prekių katalogas

Hamakai

 • Vasarą kur kas daugiau laiko skiriame poilsiui, norime daug laiko praleisti gryname ore, prie namų kuriame jaukias savo poilsio erdves, kur dažnu atveju persikelia šeimos ar draugų kompanijos pasisėdėjimai, lepindamiesi šiluma mėgaujamės seniai planuota perskaityti knyga, kuriai vis neatrasdavome laiko... Tik įsivaizduokite, jei laiką su knygą ar tiesiog savo mintimis leistumėte įsitaisę taip jaukiai ir komfortiškai tarytum ant minkščiausio debesies! Tam Jums tereikia įsigyti hamaką! Rinkitės patikusį mūsų el. parduotuvėje ir suteikite savo laisvalaikiui dar daugiau patogumo.

  Rinkdamiesi hamaką prioritetą teikite tik natūralioms medžiagoms, užtikrinsiančioms maksimalų komfortą. Pavyzdžiui, puikiai tiks medvilnė – pastaroji bus maloni kūnui, nedirgins odos ir leis jai kvėpuoti, tad nugara įsitaisius hamake neprakaituos ir nejusite nemalonaus diskomforto. Dalis asortimento yra iš medvilnės, taip pat yra hamakų tinklelio tipo.

  Įvertinkite maksimalų leidžiamą naudotojo svorį bei hamako matmenis. Mūsų el. parduotuvėje rasite ir gulimos, ir sėdimos pozicijų hamakus, kurių vieni tvirtinami iš dviejų pusių, o kiti – iš viršaus. Hamakas – nesunkus ir lengvai transportuojamas daiktas, todėl jį galėsite įsimesti į automobilio bagažinę ir vežtis į sodybą ar poilsiauti prie ežero.

  Tvirtumas, kokybė – tai esminiai hamakų, kuriuos rasite mūsų el. parduotuvėje, bruožai. Dviviečiai ir triviečiai hamakai leis poilsiu mėgautis ne tik po vieną, bet ir su artimu žmogumi.

  Spokey hamakai – kokybė ir patikimumas. Gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų parduotuvės asortimentą, renkamės labai atsakingai, todėl užtikriname tik aukštos kokybės prekių pasirinkimą. Spoky – rinkoje puikiai žinomas, vertinamas ir aukštas pozicijas užsitarnavęs žaidėjas.

  Hamakai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite sau tinkamiausią. Pagalvokite, kiek laiko užtruktumėte, jei hamako važiuotumėte pirkti į įprastas parduotuves? Verčiau tą laiką skirkite poilsiui, darbui, sau, šeimai ar draugams, o hamaką įsigykite internetu. Pirkdami internetu būsite nepriklausomi, laisvai planuositės savo pirkimo laiką, pasinaudosite puikiomis mūsų el. parduotuvėje taikomomis nuolaidomis bei visiškai nesirūpinsite prekės pristatymu, nes Jūsų užsakymą pristatysime mes, saugiai ir operatyviai – vos per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu.