Prekių katalogas

Poilsio baldų komplektai

 • Kaina 279 
  Kaina 699 
  Kaina 1199 
  Kaina 990 
  1100  Sutaupykite 110 
 • Jei prie savo namo turite sodą, tai neabejotinai yra bent minimali poilsio erdvė. O kad poilsis būtų komfortiškas ir jaukus, būtina pasirūpinti lauko baldais. Siūlome pasižvalgyti po mūsų poilsiui skirtų lauko baldų asortimentą ir išsirinkti tinkamiausius sau.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rasite 2, 3 ir 4 dalių poilsio baldų komplektus. Kokie tinkamiausi Jums, priklauso nuo poreikių ir erdvės, skirtos baldams, dydžio. Jei turite gausią šeimą ar dažnai sulaukiate draugų būrio, didelis baldų komplektas bus kur kas geresnis pasirinkimas, bet jei vakarus dažniau leidžiate mažame ratelyje, tuomet investuokite į jaukų, kompaktišką baldų komplektą. Tiesa, įvertinkite ir tai, kad mažai erdvei didelis komplektas nelabai tiks, nes ją vizualiai sumažins, tarsi suspaus, bus nepatogu praeiti.

  Mūsų el. parduotuvėje esantys poilsio baldų komplektai pagaminti iš kokybiškų, patvarių medžiagų, atsparūs saulės spinduliams, krituliams bei šalčiui, temperatūrų svyravimams, tad ilgai džiaugsitės pirminės išvaizdos neprarandančiu baldų komplektu.

  Paprastai poilsio baldų komplektą sudaro staliukas-daiktadėžė (labai praktiška, kadangi čia galėsite laikyti įvairius sode, darbui lauke ar poilsio zonai reikalingus daiktus) ir krėslai bei sofos arba kampinė sofa. Sofos gali būti dvivietės ar trivietės. Platus pasirinkimas leis atrasti tai, kas Jūsų poreikius atitiks geriausiai.

  Lauko baldai, taip pat kaip ir esantys namuose, turi būti dailūs, reprezentatyvūs, patogūs ir, žinoma, kokybiški bei patvarūs. Tad atsižvelgdami į šiuos kriterijus itin atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų parduotuvės asortimentą. Jums siūlome Allibert, Keter ir Curver lauko baldus, skirtus poilsiui.

  Poilsio baldų komplektai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje sau tinkamiausius ras net išrankiausi klientai. Taupykite brangų laiką – perkant internetu Jums nereikės niekur važiuoti. Viskas, ko reikia, – kompiuteris ar išmanusis telefonas bei interneto ryšys ir pirkti galėsite iš namų, darbo, kelionės metu ir kt. Apmokėti taip pat paprasta – pasirinksite Jums priimtiniausią būdą. Negana to, taikomos akcijos leis sutaupyti, o pristatymas – nusimesti nuo savų pečių pirkinio transportavimo klausimą. Užsakymą pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.