Prekių katalogas

Kompiuterizuotos siuvimo mašinos

 • Kaina 16600
  16600 Sutaupykite 14433
  Kaina 29999
  30900 Sutaupykite 901
  Siuvimo mašina VERITAS Rubina
  Kodas: alpVRubina
  Kaina 28500
  Kaina 36500
  Siuvimo mašina JANOME TXL607
  Kodas: 4933621703554SR
  Kaina 48700
  Siuvimo mašina JANOME DXL603
  Kodas: AL4933621707866
  Kaina 38000
  39500 Sutaupykite 1500
  Kaina 24500
  Kaina 94900
 • Siuvimo mašina bus nepamainomas daiktas buityje, taip pat darbo įrankis profesionalioms siuvėjoms ar siuvėjams. Kompiuterizuotos siuvimo mašinos, kaip sako pats pavadinimas, pažeria mums begalę galimybių ir funkcijų, todėl ilgai svarstyti, ar daiktas reikalingas, neverta. Šios siuvimo mašinos yra pažangiausios.

  Kompiuterizuotos siuvimo mašinos brangesnės nei, pavyzdžiui, elektromechaninės ar kito tipo, bet kainų skirtumą visiškai kompensuoja galybė funkcijų – jos gali atlikti daug ir įvairių dygsnių, siūti įvairias kilpas, prisiūti sagas, įsiminti siuvimo istoriją, yra modernios ir kt. Itin tikslus kompiuterizuotų siuvimo mašinų valdymas leidžia suformuoti įvairiausių siūlių. Kompiuterizuotos siuvimo mašinos galimybės leis lengvai prisiūti cilindro formos siuvinio dalis, pavyzdžiui, rankoves. Daugelis turi liečiamus ekranėlius, dalis šio tipo mašinų gali būti prijungiamos prie kompiuterio, turi atmintį.

  Kriterijai, kuriuos verta įvertinti, renkantis kompiuterizuotą siuvimo mašiną, yra: operacijų skaičius, apsisukimai per minutę, siuvimo adatos, siūlės plotis ir ilgis ir kt. Tiesa, šio tipo siuvimo mašinos orientuotos į patyrusius siuvėjus, siuvėjas.

  Kokybė – tai, į ką labiausiai orientuojamės savo veikloje. Itin atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą, todėl Jums siūlome puikiai rinkoje žinomų ir aukštas pozicijas pelniusių gamintojų – Brother ir Janome – kompiuterizuotas siuvimo mašinas. Šių gamintojų kompiuterizuotos siuvimo mašinos labai vertinamos, sulaukia daug teigiamų atsiliepimų, populiarios tarp profesionalų, pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, funkcionalumu ir užtikrina geriausią darbo jomis patirtį.

  Kompiuterizuotos siuvimo mašinos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra proga greitai ir patogiai įsigyti siuvimo mašiną. Rinktis iš plataus asortimento labai patogu, nes yra prekių filtras, padėsiantis paiešką padaryti tikslingą. Perkant internetu Jums nereikės skirti laiko kelionei į specializuotas parduotuves. O kelionė po parduotuves reikalauja ir išlaidų kurui, papildomo laiko eismo spūstyse, negana to, reikia derintis prie parduotuvių darbo laiko. Pirkti internetu galite bet kuriuo paros metu: prieš darbą, po darbo, pertraukėlės metu, net naktį. Kompiuterizuotos siuvimo mašinos – nemaža investicija, tad siūlome pasinaudoti mūsų parduotuvėje taikomomis akcijomis. Internetu užsakytas prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu per 1– 2 darbo dienas.