Elektroniniai skaitmeniniai termometrai

 • Elektroniniai, skaitmeniniai, bekontaktiniai termometrai vaikams ir suaugusiems
   

 • Termometrą greičiausiai kiekvienas turime savo namų vaistinėlėje. Jei dar neturite ar ketinate įsigyti naujesnį, modernesnį nei turimas, siūlome pasižvalgyti po mūsų el. parduotuvės asortimentą, kur kiekvienas Jūsų tikrai atrasite geriausiai tinkantį prietaisą temperatūrai matuoti.

  Elektroniniai skaitmeniniai termometrai yra labai patogūs naudoti tiek suaugusiems, tiek ir vaikams, kuriems pamatuoti temperatūrą ne visada labai lengva. Bet neabejojame, kad procesą malonesniu ir žaismingesniu padarys termometrai su paveikslėliais, spalvoti, įmantrių formų. Jei turite kūdikį, išbandykite termometrą-žinduką, leisiantį mažyliui temperatūrą pamatuoti jam to nė nejuntant ir nekeliant baimės ar diskomforto. Toks termometro tipas remiasi į žinduką įmontuotu termometru, rodančiu labai tikslius duomenis. Apie pakitusią mažylio temperatūrą informuos garsinis signalas. Pastarasis bus ramus ir gana tylus, todėl vaikas tikrai neišsigąs. Termometro rodmenys matomi priekinėje žinduko dalyje esančiame ekranėlyje.

  Pažangūs bekontakčiai termometrai, dėl savo patogumo ir funkcionalumo itin sparčiai populiarėjantys, leis išmatuoti kūno, aplinkos, vandens temperatūrą. Vos viena sekundė ir jau žinosite rezultatą. Nenuostabu, kad šio tipo termometrus labai mėgsta mažamečius vaikus turintys tėvai.

  Tokios funkcijos kaip matavimų atmintis, automatinis išsijungimas, išsikraunančios baterijos signalas, karščiavimo signalas, apšvietimo funkcija ir pan. suteikia dar daugiau komforto ir naudos naudojantis šiuo prietaisu. Taip pat šiuolaikiniams termometrams būdingas originalus, dailus dizainas, patogumas, geras rodmenų matymas.

  Savo veikloje vadovaujamės keliais principais, kurių vienas – aukščiausia kokybė. Tad į savo asortimentą įtraukiame tik rinkoje pripažinimą pelniusių ir puikia gaminių kokybe pasižyminčių gamintojų produkciją. Kviečiame rinktis Oblumi, Bokang, Daga, Dectra Pharm, HuBDIC, Lanaform, Mesure bei Rossmax termometrus.

  Elektroniniai skaitmeniniai termometrai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – Jūsų galimybė naudingą, kokybišką gaminį įsigyti greitai ir itin patrauklia kaina. Taupykite brangų savo laiką ir išsirinkite Jūsų poreikius atitinkantį termometrą mūsų el. parduotuvėje. Dar daugiau patogumo suteiks keli apmokėjimo už pirkinius būdai ir pristatymas vos per 1–2 darbo dienas. O taikomos akcijos, siekiančios net iki pusės pirkinio sumos ar dar daugiau, leis nemažai sutaupyti. Skubėkite pasinaudoti šiais privalumais!