Prekių katalogas

Kazanai (ketaus)

 • Nuo seno žinoma, kad gardžiam plovui, troškiniams gaminti yra skirtas kazanas! Kazanas yra nepamainomas draugas šeimos iškyloms, jame gaminamas maistas turi ypatingą skonį, kadangi maistas jame gaminasi lėtai, troškinimosi metu išbrinksta – „prinoksta“, taip išlieka maisto tikrasis skonis ir jo naudingos savybės.

  Kaina 9999 
  11000  Sutaupykite 1001 
  Kaina 8999 
  10100  Sutaupykite 1101 
  Kaina 7999 
  8900  Sutaupykite 901 
  Ketaus puodas, 3 l
  Kodas: T402
  Kaina 2499 
  Ketaus puodas, 5 l
  Kodas: T403
  Kaina 3399 
  Kaina 5399 
 • Kazanas... Mėgstantiems eksperimentuoti tiek vidaus, tiek lauko virtuvėje šis žodis labai gerai žinomas, kažkam gal tik girdėtas, bet yra ir tokių, kurie apie kazanus išgirsta pirmą kartą. Kas yra kazanas? Iš pirmo žvilgsnio tai tiesiog puodas. Jo dugnas pusiau apvalus, o gamybai dažniausiai naudojamas būtent ketus (daugeliui žinomas špižiaus pavadinimu). Kazanu vadinamas tradicinis totorių indas, skirtas ypatingam jautienos troškiniui gaminti, taip pat plovui.

  Ketiniai indai yra patvarūs ir ilgaamžiai, atsparūs braižymuisi tiek iš išorės, tiek iš vidaus, juose šiluma pasiskirsto tolygiai, o pabaigus gaminti patiekalas vėsta labai lėtai. Kazanas bus puikus pasirinkimas iškyloms gamtoje – jame pagaminto troškinio ar kito patiekalo skonis bus neprilygstamas, nes visi produktai išlaikys savo maistines savybes, natūralų skonį bei aromatą. Kazanai (ketaus) labai patiks tiems, kurie vertina sveiką maistą ir ekologišką jo gaminimo procesą, kurio metu neišsiskiria jokios nuodingos medžiagos. O ar žinote, koks dar šio indo privalumas Jums neabejotinai patiks? Ogi tai, kad net gaminant ant labai didelės ugnies maistas kazane neprisvils.

  Mūsų el. parduotuvėje pasirinkite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį kazaną. Indai skiriasi savo forma, diametru, gyliu, talpa. Kazanai (ketaus) turi dangtį ir specialią rankenėlę, skirtą pakabinti puodui virš ugnies.

  Biol ketiniai kazanai, kuriuos rasite mūsų asortimente, tikrai paliks geriausius įspūdžius ir malonią maisto ruošimo patirtį. Gamintojus renkamės labai atsakingai ir į savo parduotuvės asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją.

  Kazanai (ketaus) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita ir nebrangu. Kazano neįsigysite bet kurioje indais prekiaujančioje parduotuvėje, tad kam gaišti laiką jo paieškoms fizinėse pardavimo vietose, jei kur kas patogiau ir greičiau bus jį įsigyti internetu? Išsirinkite patikusį kazaną mūsų el. parduotuvėje, pasirinkite patogiausią apmokėjimo už prekes būdą. Jums net nereikės rūpintis prekės atsiėmimu, nes pirkinį pristatysime nurodytu adresu arba į paštomatą per 1–2 darbo dienas! Tai dar ne viskas, pirkdami ZemaKaina.lt el. parduotuvėje turėsite progą pasinaudoti patraukliomis akcijomis ir sutaupyti nemažą pirkinio kainos dalį.