Prekių katalogas

Plaukų tiesintuvai

 • Plaukų tiesintuvai, plaukų lyginimo prietaisai padės jums naują plaukų stilių  susikurti kiekvienai progai. Išsirinkite dabar!
   

 • Jūsų plaukai garbanoti ir nepaklusnūs, o svajojate turėti lygius it styga plaukus? Įsigykite plaukų tiesintuvą – prietaisą, padėsiantį garbanas ištiesinti ir džiaugtis lygiais plaukais.

  Rinkdamiesi plaukų tiesintuvą atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių prietaisas pagamintas. Bene pigiausi bus metaliniai tiesintuvai, greitai įšylantys. Tiesa, pastarieji labiau įelektrina plaukus.

  Priešingybė bus keramikinis tiesintuvas, tausojantis plaukus, puikiai paskirstantis šilumą. Vieninteliu neigiamu aspektu įvardijamas lėtas įkaitimas, bet mūsų asortimente esantys keramikiniai tiesintuvai įšyla labai sparčiai ir naudotis jais galima vos po keliolikos sekundžių. Plaukų tiesintuvai, turintys turmalino dangą, pasižymi labai mažu neigiamu poveikiu plaukams, tokie tiesintuvai yra saugūs ir dažnai pasirenkami profesionalų. Rinkdamiesi įvertinkite ir temperatūros parinktis – kuo jų daugiau, tuo daugiau galimybių turėsite. Verta žinoti, kad šviesintiems, ploniems, taip pat ir dažytiems plaukams nerekomenduojama rinktis aukštesnės kaip 170 laipsnių temperatūros. Normaliems plaukams didžiausia rekomenduotina temperatūra yra 180 laipsnių. Aukštesnę galite rinktis, jei Jūsų plaukai yra labai tankūs, taip pat šiurkštoki. Dar plaukų tiesintuvai skiriasi plokštelių pločiu. Platesnės plokštelės leis vienu metu tiesinti platesnę plaukų sruogą.

  Papildomo patogumo ir galimybių suteiks dažytų plaukų spalvos išsaugojimo funkcija, jonizacija, temperatūros nustatymas pagal plaukų tipą, greitas įkaitimas, automatinis išsijungimas ir kt.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės žinomų ir rinkoje aukštas pozicijas užimančių gamintojų plaukų tiesintuvus: Revlon, Adler, BaByliss, Braun, Rowenta, Tristar. Gamintojų pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio, todėl garantuojame kokybę bei patvarumą.

  Plaukų tiesintuvai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rasite geriausiai Jums tinkantį prietaisą. Kodėl verta pirkti internetu? Pirmiausia, nereikės derintis prie parduotuvių darbo laiko, strateginės padėties, gaišti laiko eismo spūstyse, kai norisi kuo greičiau po darbų grįžti namo. Pirkti internetu galėsite bet kuriuo patogiu paros metu, būdami namuose, darbo vietoje, kelionėje, kavinėje ar kitur. Pirkti internetu paprasta dar ir todėl, kad galite filtruoti asortimentą, rinktis tik iš konkrečiai Jūsų kriterijus atitinkančių prekių. Maža to, nesukite galvos dėl prekių pristatymo – vos per 1–2 darbo dienas Jūsų pirktinį saugiai pristatysime nurodytu adresui.