Prekių katalogas

Vaikiškos rogutės

 • Pripučiamos rogutės Spokey Bear
  Kodas: 5905339423108
  Kaina 2999 
  3500  Sutaupykite 501 
  Kaina 2999 
  3500  Sutaupykite 501 
 • Visi sutiktų, kad žiemą nepaprastai smagu čiuožti rogėmis! Vaikams – tai vienas geriausių žiemos laisvalaikio praleidimo būdų, dovanojantis begalę teigiamų emocijų, patirties, įspūdžių, smagaus laiko. Jei dar neturite šios transporto priemonės, būtinai įsigykite, o jei turite – galbūt laikas senąsias rogutes pakeisti naujomis? Vaikiškos rogutės mūsų parduotuvėje – puikus pasirinkimas ir viliojančios kainos.

  Į savo asortimentą įtraukiame tik patikimų gamintojų produkciją, todėl siūlome kokybiškas, patvarias ir saugias rogutes. Pasirinkimas leis įgyvendinti bet kokius turimus poreikius: vaikiškos rogutės su rankenomis arba be jų, su atlošu arbe be atlošo, su rankena, skirta stumti, ar virvute, skirta traukti, ir kt.

  Rinkitės medines arba plastikines rogutes. Puikios medinės vaikiškos rogutės – vertinantiems klasiką. Kai kurios asortimente esančios medinės rogutės susilanksto, tad jas bus patogu transportuoti, nešti rankoje. Iš kokybiško plastiko pagamintos rogutės ne mažiau patvarios, jos lengvesnės ir pasižymi puikiu slydimu.

  Rinkdamiesi rogutes atkreipkite dėmesį, kokio amžiaus vaikams jos skirtos ir kokį didžiausią svorį gali išlaikyti. Rogutės su atlošu – tarsi augančios drauge su vaiku, nes jos gali transformuotis. Atlošas bei rankena bus nepamainomi, jei rogutėmis vešite mažą vaiką, o rankeną bei atlošą nuėmus rogės puikiai tiks pramogauti ūgtelėjusiai Jūsų atžalai.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės tik patikimų ir rinkoje puikias pozicijas užimančių gamintojų rogutes: Alpen Gaudi, inSPORTline, KHW, Tako. Gamintojus renkamės labai atsakingai, kadangi kokybė – esminis kriterijus mūsų veikloje.

  Vaikiškos rogutės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – greita ir patogu pirkti. Artėjant šaltajam metų laikui vaikiškų rogučių asortimentas būna gausus ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir didžiuosiuose prekybos centruose. Visgi šiltuoju metų laiku šią „transporto priemonę“ prekyboje rasti sunkiau. Bet jei norite taupyti savo laiką ar tokiais pirkiniais esate linkę rūpintis iš anksto, tuomet pasinaudokite pirkimo internetu galimybe – čia rasite vaikiškų rogučių bet kuriuo metų laiku. Negana to, pirkdami internetu esate nepriklausomi nuo laiko, galite savarankiškai planuoti pirkimo procesą, mūsų parduotuvėje naudositės itin patraukliomis akcijomis. Tai dar ne viskas – pasirūpinsime ir Jūsų užsakymo pristatymu nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas.