Prekių katalogas

Elektriniai trikampiai šlifuokliai ir multifunkciniai įrankiai

 • Medienos šlifavimas reikalauja kantrybės, kruopštumo, ištvermės. Nuimti seną lako ar dažų sluoksnį, o gal tiesiog padailinti medieną galima naudojant šlifavimo popierių, bet jei šlifuojate, pavyzdžiui, namą, pirtį ar kitą didelį medienos plotą, kampuotus paviršius, tai darbas netruks apkarsti, rankos nuvargs, o ir užtruksite labai ilgai. Išeitis – trikampis šlifuoklis, padėsiantis kur kas našiau dirbti, o svarbiausia –nejusite nuovargio vos po kelių minučių šlifavimo.

  Trikampiai šlifuokliai bus puikus pasirinkimas dailinti kampams – dėl savo formos juo pasieksite net sunkiai prieinamus kampučius, kuriuos nušlifuoti kito tipo šlifuokliu būtų sudėtinga ar visai neįmanoma. Kampiniai šlifuokliai dirba gana švelniai, todėl tiks ir nepatyrusiam naudotojui.

  Rinkdamiesi trikampį šlifuoklį įvertinkite savo poreikius, kokios bus darbo sąlygos, apimtys – šie aspektai turės įtakos tokiems įrankio parametrams kaip galia, sūkiai, šlifavimo pado matmenys ir kt.
  Jungtį dulkių siurbliui turintys trikampiai šlifuokliai suteiks galimybę dirbti komfortiškiau. Daugiau patogumo ir saugumo dirbant suteiks ergonomiškas dizainas.

  Trikampiai šlifuokliai kompaktiški, todėl lengvai tilps įrankių dėžėje, neužims daug vietos garaže ar transportuojant. Trikampis šlifuoklis gali būti skirtas ne tik medinių paviršių šlifavimui – dalis įrankių pritaikyti šlifuoti ir plastikinius, akmeninius, metalinius paviršius.

  Vertiname savo klientus, todėl į asortimentą įtraukiame tik kokybiškas, patikimų gamintojų prekes. ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinkitės rinkoje pripažintų gamintojų trikampius šlifuoklius: Black + Decker, Einhell, Graphite, Metabo. Puiki įrankių kokybė leis mėgautis darbu ir pasiekti geriausių rezultatų. Jei nežinote, koks trikampis šlifuoklis Jums tinkamiausias, kreipkitės į mūsų specialistus – mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus ir padėsime priimti teisingą pirkimo sprendimą.

  Trikampiai šlifuokliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – proga už patrauklią kainą, greitai ir labai patogiai įsigyti naudingą, funkcionalų daiktą. Pirkdami internetu taupote ne tik pinigus, bet ir laiką, kurį paprastai sugaištumėte keliaudami pirkinio ieškoti į įprastą parduotuvę. Pirkdami internetu esate nepriklausomi nuo laiko ir vietos, todėl nereikės taikytis prie parduotuvės darbo laiko ir vykti į prekybos vietą. Jūsų užsakytas prekes pristatysime per porą darbo dienų ir iškart galėsite sėkmingai naudotis nauju pirkiniu.