Prekių katalogas

Šviesos terapijos lempos

 • Šviesos terapija yra metodika, gydomaisiais tikslais naudojanti intensyvius specialaus spektro šviesos srautus. Tam naudojamos šviesos terapijos lempos, skleidžiančios tam tikro bangų ilgio šviesą, perduodamą per difuzinį ekraną. Gydymo poveikis pasiekiamas paprasčiausiai sėdint prie lempos ne toliau kaip nurodytu atstumu. Tuo pat metu galima skaityti, rašyti, megzti, valgyti ar svajoti.

  Šviesos terapija naudojama gydant jaunatvinius spuogus, nuotaikų sutikimus, depresiją, padeda nuo nemigos, suteikia energijos, stiprina imunitetą.

 • Šviesa reikalinga mūsų sveikatai, grožiui ir gerai savijautai. Juk kartais kyla klausimas, kodėl rudenį, žiemą dažniau apninka slogutis, prasta nuotaika, o štai vasarą ir pavasarį jų dažniau išvengiame?

  Nuopelnus už tai galime priskirti šviesai! Tad susidoroti su trumpėjančių dienų keliamu niūrumu, slogiomis mintimis, taip pat ir daugeliu kitų problemų padeda šviesos terapija, dar vadinama fototerapija. Tai –  gydymas šviesa, kuriam reikalingos šviesos terapijos lempos. Šios terapijos gydomų ligų ir negalavimų spektras yra labai platus, pavyzdžiui: terapija labai naudinga varginant spuogams ir kitoms odos problemoms, ji padeda malšinti skausmą, skatina žaizdų gijimą, stiprina imunitetą, padeda kovoti su nerimo, miego sutrikimais ir kt.

  Šviesos terapijos lempos mūsų el. parduotuvėje – pasirinksite labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį prietaisą. Galite pasirinkti didesnę arba kompaktišką lempą, kurią pasiimsite drauge, jei kažkur išvyksite ilgesniam laikui.

  Puiku, jei lempa turi galimybę reguliuoti apšvietimą – galėsite nustatyti pagal konkrečius poreikius, kad jaustumėtės komfortiškai. Puiku tai, kad lempos skleidžiama šviesa neakina, nekenkia regėjimui, neturi neigiamos įtakos odai, tad nevaržomai galėsite mėgautis šviesos teikiama nauda.

  Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti ir šviesos terapijos akinius, skirtus šalinti vangumą bei energijos stoką, miego sutrikimus, suponuotus sutrikusio paros ritmo, taip pat šalinti sezoninio afektinio sindromo simptomus ir kt. Akiniai dedam ne ant akių, bet aukščiau ant kaktos, tad būdami su jais galėsite mėgautis knyga, dirbti kompiuteriu ar tiesiog ilsėtis ir gauti pakankamai šviesos.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Lanaform ir Lucimed šviesos terapijos lempas. Abu gamintojai medicinos prietaisų sektoriuje yra puikiai vertinami, jų gaminiams būdinga aukšta kokybė bei patvarumas. Džiaugiamės Jums galėdami siūlyti tik geriausius produktus.

  Šviesos terapijos lempos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – galimybė pirkti operatyviai, patogiai ir mokėti patrauklią kainą. Šviesos terapijos lempų nerasime įprastose būtiniausių prekių parduotuvėse, o kelionė į specializuotas visuomet pareikalauja papildomo laiko, kurio – ne paslaptis – daugelis stokojame. Tad pasinaudokite pirkimo internetu privalumais: pasirinkite šviesos terapijos lempą mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite už pirkinį patogiu būdu ir per 1–2 darbo dienas užsakymas Jus pasieks nurodytu adresu.