Prekių katalogas

Piešimo rinkiniai (29,7x21cm - A4 formatas)

  • Prekių nėra.
  • Kiekvienas turi savų atsipalaidavimo būdų: vieniems tai – skaitymas, kitiems – sportas, dar kitiems – meditacija ir t.t. O ar žinote, kad piešimas yra ne tik pomėgis, laisvalaikio leidimo būdas, bet ir puikiausia terapija? Išbandykite piešimo pagal numerius rinkinius ir netruksite įsitikinti, kad tai tobulas užsiėmimas, kuomet vargina stresas, nerimas, nuovargis.

    Piešimo rinkiniai (29,7x21 cm – A4 formatas) patiks ir suaugusiems, ir vaikams. Suaugusieji visame pasaulyje šios veiklos netruko įvertinti dėl jos teikiamos naudos – tai puiki pagalba pavargus, nuotaikai pakelti, stresui ir įtampai sumažinti. Mažiesiems piešėjams tokie rinkiniai padeda ugdyti kūrybiškumą, pažinti pasaulį, spalvų žaismą bei lavinti smulkiąją motoriką, kuri labai reikšminga vaikams.

    Jei manote, kad mėgautis piešimo teikiama nauda reikia turėti bent kruopelytę dailininko talento, klystate. Piešimas pagal numerius leis kiekvienam Jūsų pasijusti geriausiu dailininku ir drobėje išgauti puikias spalvų kompozicijas, sujungiant jas į gražiausius piešinius. Piešimo rinkinį sudaro A4 formato piešimo stendas su drobe, akriliniai dažai, teptukas, popierinis molbertas ir rinkinio naudojimosi instrukcija. Akriliniai dažai yra sunumeruoti, paveikslėlio detalės taip pat turi numerius, tad piešti bus labai paprasta. Naudojama tik kokybiška drobė, tad Jūsų piešinys nebus naudingas tik kurį laiką, kol jį tapysite. Savo darbą galėsite pasikabinti ant sienos kaip prisiminimą, interjero detalę, o gal nuspręsite jų turėti visą kolekciją? Rinkitės iš įvairių piešinių, pavyzdžiui, gyvūnų, augalų ir kt.

    Vienas esminių aspektų mūsų veikloje yra kokybė, tad neabejokite, kad ZemaKaina.lt asortimentą sudaro tik patikimų gamintojų produkcija. Ne išimtis ir piešimo rinkiniai, suteiksiantys piešimo malonumą Jums ir nustebinsiantys puikiomis spalvomis bei piešinio patvarumu.

    Piešimo rinkiniai (29,7x21 cm – A4 formatas) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – rinkitės iš piešimo rinkinių gausos, kelių apmokėjimo būdų ir nesirūpinkite dėl pirkinio pristatymo. Nenuostabu, kad pirkimas internetu taip išpopuliarėjęs – teikiamos naudos suteikia progą taupyti brangų laiką, neretai mokėti mažesnę kainą ir pirkti patogiu laiku iš bet kurios vietos. Jūsų pirkinius pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas ir iškart galėsite pasinerti į spalvų oazę.