Prekių katalogas

Automobiliniai dulkių siurbliai

 • Rankinis dulkių siurblys Bosch BHN14N
  Kodas: AGDBOSODK0103-kopija-1
  Kaina 6500
  Rankinis dulkių siurblys DCL182ZB MAKITA
  Kodas: AGDMAKODK0013-kopija-1
  Kaina 4150
  Clatronic AKS 832 rankinis dulkių siublys
  Kodas: AGDCLAODK0011-kopija-1
  Kaina 3299
  Kaina 8100
  9900 Sutaupykite 1800
  Kaina 1999
  1999 Sutaupykite 020
  Kaina 3900
  4500 Sutaupykite 600
  Kaina 19900
  22000 Sutaupykite 2100
  Kaina 8999
  Kaina 9900
 • Kiekvienam patinka, kai automobilyje tvyro gaivus oras, panelė nenugulta dulkių sluoksnio, ant sėdynių ir kilimėlių nematyti dulkių bei šiukšlių. Tiesa, idealų vaizdą palaikyti nėra lengva. Bent jau tada, jei neturi automobilinio dulkių siurblio. Neturite? Pasižvalgykite po mūsų asortimentą, išsirinkite sau tinkamą ir mėgaukitės vairavimu švariame automobilio salone.

  Rinkdamiesi automobilinį dulkių siurblį įvertinkite tokius parametrus kaip įtampa, talpa, įkrovimo laikas bei darbo laikas. Pasirinkę dulkių siurblį su ciklonine dulkių surinkimo sistema išvengsite elektros laidų ir dulkių maišų, kuriuos reikia išpurtyti po kiekvieno siurbimo arba keisti naujais, todėl šio tipo siurblių naudojimas bus labai paprastas ir patogus. Papildomo patogumo suteiks tokios funkcijos kaip „Boost“, „Smart Tech“ ir kt.

  Kad prekės paieška būtų patogesnė ir greitesnė, visą asortimentą galite filtruoti pagal Jums reikiamus kriterijus. Pavyzdžiui, automobiliniai dulkių siurbliai pagal gamintoją, jei žinote, kurio gamintojo produkcija Jums labiausiai patinka. O gal pagal kainą? Šis kriterijus paiešką padarys tikslesnę, jei esate nusprendę, kokią konkrečią sumą galite skirti šiam pirkiniui.

  Šioje prekių kategorijoje rasite ir puikų dulkių siurblį, kurio pažangi technologija leis lengvai ir kokybiškai pašalinti dulkes bei dulkių erkutes nuo sofų, lovų ir čiužinių. Automobilinis oro valytuvas – dar viena prekė automobilinių dulkių siurblių kategorijoje, puikiai apsauganti automobilio orą nuo dulkių, žiedadulkių ir kitų alergenų.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės patikimų ir rinkoje puikiai vertinamų gamintojų dulkių siurblius automobiliams: Black + Decker, Defort, DI4, Dyson, Fakir, Lanaform, Tristar. Visi gamintojai yra pelnę vartotojų simpatijas ir turi pavydėtinas pozicijas rinkoje. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, nes orientuojamės į kokybę.

  Automobiliniai dulkių siurbliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puikus sprendimas taupantiems laiką, praktiškiems ir vertinantiems kokybę. Pirkti internetu kur kas patogiau, nei vykti į fizines pardavimo vietas, kadangi nereikia taikytis prie parduotuvės darbo laiko ir strateginės padėties, pirkti internetu galite tada, kada patogu Jums. Negana to, mūsų el. parduotuvėje naudositės puikiomis akcijomis automobiliniams dulkių siurbliams, o Jūsų pirkinius pristatysime nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas. Jokių rūpesčių, greita ir patogu!