Prekių katalogas

Manekenai siuvimui

 • Reguliuojamas manekenas DIANA B
  Kodas: 4771234165785
  Kaina 16900
  Kaina 18500
 • Esate profesionali siuvėja(-s), o gal užsiimate siuvimu mėgėjiškai? Galbūt tik planuojate startuoti su šia veikla? Bet kuriuo atveju neabejotinai bus reikalingas manekenas siuvimui. Jei tokį jau turite, pasvarstykite, ar ne laikas įsigyti naują? Siūlome manekeną siuvimui pasirinkti mūsų el. parduotuvėje ir mėgautis siuvimo procesu. Rinkitės moterišką, vyrišką arba vaikišką manekeną, priklausomai nuo to, kokius drabužius siūsite.

  Mūsų el. parduotuvėje manekenai, skirti siuvimui, leis pajusti geriausią siuvimo proceso patirtį. Kokybė ir patvarumas bei patogus naudojimasis yra tos kertinės savybės, kuriomis pasižymi kiekvienas gaminys. Modeliai turi patogius reguliatorius, leisiančius manekeną pritaikyti reikiamiems išmatavimams. Patogumo ir daugiau galimybių dirbant suteiks moderni manekeno konstrukcija, leisianti reguliuoti liemens, klubų, biusto ir kaklo matmenis. Nors ir yra matmenų reguliavimo funkcija, visgi pirkdami manekeną atsižvelkite į matmenų diapazonus.

  Manekenai, kuriuos rasite mūsų asortimente, pagaminti iš aukštos kokybės ir itin lengvo, bet labai patvaraus plastiko, kuris padengtas minkšta medžiaga, todėl dirbti bus maloniau, o audinys neslys ir tvirtai priglus prie manekeno.

  Mums svarbus klientų pasitikėjimas, todėl visoje veikloje vadovaujamės atsakomybės, sąžiningumo, kokybės principais. Ne išimtis ir gamintojų pasirinkimas. Į savo asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją. Rinkitės Diana, Junior ir Male manekenus siuvimui. Gamintojai siuvimo sektoriuje žinomi, pelnę pripažinimą, pasitikėjimą dėl aukštos gaminių kokybės.

  Manekenai siuvimui internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – išsirinksite Jums tinkamiausią. Manekenai siuvimui tikrai nėra tokia prekė, kurią galima įsigyti bet kurioje prekybos vietoje. Tai specifinė prekė, orientuota į tam tikrą tikslinę auditoriją. Todėl nusprendę įsigyti manekeną siuvimui turėsite du kelius: arba planuoti kelionę į specializuotą parduotuvę ir sugaišti nemažai brangaus laiko, arba pirkti internetu tada, kada patogu būtent Jums. Greičiausiai persvara bus antrojo varianto pusėje. Pirkti internetu galėsite Jums patogiu metu iš bet kurios vietos, kur turėsite kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir interneto ryšį. Nereikės rūpintis ir pirkinio atsiėmimu, nes pristatysime manekeną siuvimui nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje naudokitės šauniomis akcijomis ir sutaupykite.