Prekių katalogas

Vaikiški keturačiai

 • Kaina 15500 
  Keturatis Go-Kart F618 Blue
  Kodas: F618Blue
  Kaina 15500 
  Keturatis Go-Kart F618 Yellow
  Kodas: F618YELLOW
  Kaina 15500 
 • Sparčiai išpopuliarėję velomobiliai vis nesitraukia iš norimiausių vaikiškų transporto priemonių pozicijos. Jei norite tokį padovanoti savo mažyliui, rinkitės mūsų el. parduotuvėje. Velomobilis bus puiki alternatyva dviračiui, tik saugesnė, stabilesnė. Važiuojant velomobiliu dirba daug vaiko raumenų grupių, todėl tai ne tik smagus laisvalaikis, bet ir sportas.

  Rinkdamiesi velomobilį atkreipkite dėmesį, kokio amžiaus vaikams jis yra skirtas, verta atsižvelgti ir į vaiko ūgį. Šie kriterijai svarbūs, nes tiesiogiai siejasi ne tik su naudotojo saugumu bei patogumu, bet ir transporto priemonės dėvėjimusi. Velomobilis turi atitikti Jūsų vaiko amžių ir ūgį, kad juo naudotis būtų saugu ir patogu. Įvertinkite ir velomobilio matmenis bei numatykite saugią vietą jam laikyti (ne tik šiltuoju metų laiku, kai bus naudojamas, bet ir sandėliavimui žiemą).

  Mūsų asortimente esantys velomobiliai pagaminti iš aukštos kokybės plieno, tad garantuojamas transporto priemonės tvirtumas bei ilgaamžiškumas, drauge ir naudotojo saugumas. Siūlome įsigyti velomobilį, dengtą įbrėžimams atspariu poliesteriu – tai padės ilgai išlaikyti reprezentatyvią transporto priemonės išvaizdą. Ergonomiška sėdynė, kuri reguliuojama pagal individualius poreikius, bus labai patogi naudotojui. Velomobiliai turi rankinį stabdį, padėsiantį užtikrinti saugumą ir norimu metu lengvai sustabdyti transporto priemonę. Papildomo patogumo suteiks neslystantys pedalai.

  Siūlome Kettler velomobilius – patikimus, kokybiškus. Gamintojas rinkoje užima aukštas pozicijas, yra pelnęs pripažinimą ir klientų simpatijas. Mes gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio ir į tai žvelgiame labai atsakingai, tad džiaugiamės, galėdami Jums siūlyti tik geriausiųjų produkciją ir į asortimentą įtraukti tik kokybiškus gaminius.

  Velomobiliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje sau tinkamiausią išsirinks net išrankiausias klientas. Platus velomobilių asortimentas leis rinktis pagal konkrečius poreikius. Tad Jums visai nereikia norimos prekės važiuoti į fizines pardavimo vietas, gaišti laiką eismo spūstyse, ieškant patinkančio velomobilio ir pan. O kur dar kuro išlaidos ir derinimasis prie parduotuvių darbo laiko bei strateginės padėties. Pirkti internetu – daug patogiau. Išsirinkę patinkančią prekę apmokėkite už ją Jums patogiausiu būdu ir visiškai nesukite galvos dėl prekės transportavimo – tuo pasirūpinsime mes. Saugiai ir operatyviai pristatysime Jūsų pirkinį nurodytu adresu.