Prekių katalogas

Wizardi deimantinė mozaika

 • Prekių nėra.
 • Wizardi deimantinė mozaika – tai, kas garantuos įdomų, nekasdienį ir kūrybingą laisvalaikį, ugdys sutelkti dėmesį, skatins kruopštumą ir kantrybę bei galiausiai dovanos įstabų rezultatą. Deimantinė mozaika papuoš Jūsų namus, darbo vietą. Wizardi deimantinė mozaika gali tapti ne tik puikiu laiko leidimu Jums, bet ir originalia dovana bičiuliui ar artimajam.

  Mūsų el. parduotuvėje – per pusantro šimto Wizardi deimantinių mozaikų, todėl tikrai kiekvienas atrasite Jums patinkančias labiausiai. Mozaikos skiriasi dydžiu bei motyvais. Pastarieji gali būti tokie: gamtos motyvai (šioje grupėje rinksitės šį įstabių peizažų), gyvūnai (elnias, katinas, pingvinas, šuo, paukščiai, dinozauras, tigras ir daugybė kitų), gėlės (bijūnai, rožės, tulpės, saulėgrąžos, lelijos ir kt.), miesto motyvai (Paryžius, Londonas, kitų miestų gražios vietovės su pastatais, tiltais ir kt.), kalėdiniai motyvai, vandens motyvai (undinė, laivas ir kt.), įvairūs kiti (automobiliai, uogos, maistas, kava ir kt.).
  Mozaikų dydžiai irgi yra įvairūs – puiki galimybę išsirinkti tokį, koks geriausiai derės Jūsų interjere. Rinkitės 30 x 40, 40 x 50, 15 x 20, 20 x 20, 40 x 40 cm ir kitus formatus. Mozaikos skiriasi ir jose panaudojamų spalvų skaičiumi, kuris gali siekti net kelias dešimtis!

  Šioje prekių kategorijoje – Wizardi gamintojo deimantinės mozaikos. Šis gamintojas yra žinomas, pelnęs pripažinimą, jo mozaikos vertinamos ir pozicionuojamos kaip kokybiškos. Tad džiaugiamės, savo asortimente turėdami tik geriausiųjų produkciją. Gamintojų pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio.

  Wizardi deimantinė mozaika internetu – ZemaKaina lt el. parduotuvėje turėsite platų pasirinkimą, patogų ir greitą pirkimo procesą bei spartų pirkinio pristatymą. Susižavėjote preke ir norite išbandyti

  deimantinės mozaikos kūrimą? O gal jau esate bandę ir tai tapo Jūsų hobiu? Tuomet pirkite mūsų el. parduotuvėje, rinkitės iš galybės variantų, mėgaukitės patraukliomis kainomis ir nesirūpinkite prekės atsiėmimu. Pirkimo procesas bus patogus ir lengvas, pirkdami internetu nebūsite priklausomi nuo vietos ar laiko, tad galėsite pirkti Jums patogiausiu paros metu. Užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas į namus, darbo vietą ar kitu nurodytu adresu, taip pat galime pristatyti ir į paštomatus.