Prekių katalogas

Vienfaziai kompresoriai

 • Kaina 14900 
  16900  Sutaupykite 2000 
  Kompresorius HC 06, Scheppach
  Kodas: 4046664069430
  Kaina 15901 
  Kompresorius HC 24Si OF, Scheppach
  Kodas: 4046664069423
  Kaina 18999 
  Kaina 31500 
  BETEPALINIS ORO KOMPRESORIUS STANLEY D 230/10/50V
  Kodas: 8117180STN067
  Slėgis
  10 bar
  Rezervuaro talpa
  50 l
  Kaina 30176 
 • Vienfaziai kompresoriai bus nepamainomi pagalbininkai buityje, kai reikia pripūsti automobilio ar dviračio padangas, nupūsti dulkes, pavyzdžiui, statybvietėje, nupūsti lapus nuo tako, jie itin pravers naudojantis pneumatiniais įrankiais. Toks daiktas bus labai naudingas ir išsiruošus į gamtą, pavyzdžiui, pripūsti čiužiniui ar valčiai. O turintys vaikų džiaugsis šiuo įrenginiu, kai reikės pripūsti kamuolius ir kitus pripučiamus vaikų žaislus. Jei dar neturite vienfazio kompresoriaus, paskubėkite išsirinkti iš mūsų asortimento.

  Pirksite patogiau ir greičiau, jei pasinaudosite prekių filtravimo pagal tam tikrus kriterijus galimybes. Galite filtruoti pagal gamintoją, jei turite tokį, kuris jau pelnė Jūsų simpatijas ir pasitikėjimą; kainą, kurią galite skirti naujam pirkiniui; ir slėgį, vieną esminių vienfazio kompresoriaus parametrų. Be pastarojo, yra ir daugiau savybių, į kurias tikslinga atsižvelgti renkantis šią prekę. Pavyzdžiui, variklio galingumas, cilindro diametras, talpa litrais, įsiurbimo ir išsiurbimo našumas (matuojamas litrais per minutę), prietaiso svoris.

  Papildomo patogumo naudojantis kompresoriumi suteiks apsauga nuo variklio perkaitimo, guminiai ratukai patogesniam mobilumui, papildomas manometras ir kt.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Defort, Einhell, Metabo, Scheppach, Strom vienfazius kompresorius. Gamintojų pasirinkimui skiriame itin daug dėmesio, nes savo klientams siekiame siūlyti tik geriausiųjų gaminius. Minėti gamintojai rinkoje pelnę aukštas pozicijas dėl savo gaminių kokybės ir patvarumo, todėl džiaugiamės galėdami ir Jums suteikti progą rinktis iš aukščiausios kokybės gaminių.

  Vienfaziai kompresoriai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – kiekvienas išsirinksite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią prekę. Vienfaziai kompresoriai yra toks įrenginys, kurio nerasite didžiuosiuose prekybos centruose, į kuriuos dažnai užsukame būtiniausių prekių. Vadinasi, norint įsigyti naują tokį kompresorių reikės planuoti kelionę į specializuotą parduotuvę. O planavimas jau iškart asocijuojasi su eikvojamu laiku. Tad taupykite savo brangų laiką ir pirkite internetu – galėsite pirkti Jums patogiu metu, o pats pirkimo procesas truks visai neilgai. Išsirinkite patikusias prekes, apmokėkite už pirkinius ir visiškai nesirūpinkite jų atsiėmimu, nes užsakymą pristatysime per 1–2 dienas nurodytu adresu. Negana to, pirkdami mūsų el. parduotuvėje naudositės patraukliomis akcijomis!