Prekių katalogas

Prieskonių malūnėliai, pipirmalės


 •  

  Prekių nėra.
 • Gamindami maistą mėgstame jį pagardinti prieskoniais. Vieni jų naudoja mažiau, kiti nevengia ir gana gausaus įvairiausių prieskonių derinio, bet beveik kiekvienas patiekalą pagardina druska ir pipirais. Pastaruosius neabejotinai galime tituluoti populiariausiais kiekvienoje virtuvėje. Vertinantys gerą skonį neperka jau sumaltų pipirų – pačių sumalti jie bus kur kas geresnio skonio ir vertingesni. Kaip tai padaryti? Labai paprasta – įsigykite pipirmalę ir be jokio vargo malsite apvalius pipirų rutuliukus.

  Prieskonių malūnėliai, pipirmalės dizaino ir spalvų požiūriu gali būti labai įvairios, todėl kiekvienas išsirinksite sau tinkamiausią ir labiausiai derančią prie virtuvės interjero: nuo klasikinių iki originalių, nuo sidabro spalvos iki ryškių spalvotų. Galite pirkti po vieną malūnėlį arba dviejų komplektą: vienas skirtas pipirams malti, kitas – druskai.

  Kai kurie malūnėliai turi dvi talpas, o tai reiškia, kad vienu malūnėliu galima smulkinti porą skirtingų prieskonių, pavyzdžiui, pipirus ir druską. Galimybė reguliuoti malimo stambumą leis Jums pasirinkti, kokio malimo norite: smulkesnio ar stambesnio. Patogumo suteiks apšvietimo funkcija, taip pat permatomas langelis, pro kurį matysite prieskonių lygį. Jei prieskonių malimo malūnėlis veikia su baterijomis, atkreipkite dėmesį, ar jos įeina į komplektaciją, ar reikės įsigyti papildomai.

  Rinkitės Maestro, Polaris, Princess, Tristar prieskonių malūnėlius, pipirmales. Gamintojai buitinės technikos rinkoje yra vieni iš lyderiaujančių. Jie pelnę klientų pripažinimą, partnerių pasitikėjimą, jų gaminiai pozicionuojami kaip aukštos kokybės ir patvarūs. Mes gamintojus renkamės labai atsakingai, tad nenuostabu, jog savo klientams siūlome tik geriausiųjų gaminius.

  Prieskonių malūnėliai, pipirmalės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – rinkitės funkcionalų prieskonių malūnėlį ir be jokio vargo malkite pipirus bei kitus prieskonius patiekalams gardinti. Kodėl verta prieskonių malūnėlį pirkti internetu? Nes būsite nepriklausomi nuo parduotuvės strateginės padėties, darbo laiko, galėsite pirkti Jums patogiu metu, būdami namuose, darbe, kelionėje ar kitur. Rinkitės mūsų asortimente, naudokitės net iki 60 procentų siekiančiomis nuolaidomis prieskonių malūnėliams ir visiškai nesirūpinkite prekės atsiėmimu. Mes pirkinį pristatysime į namus, darbovietę ar kitu nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas.