Prekių katalogas

Ultragarsiniai įrankių sterilizatoriai

 • Ultragarsinės vonelės padės smulkius daiktus nuvalyti lengviau ir greičiau. Įsigykite dabar!
   

  Ultragarsinė vonelė Caso 1510
  Kodas: AGDCSOMUD0002
  Kaina 5500 
  5500  Sutaupykite 652 
 • Dažnai tenka valyti įvairius smulkius daiktus, pavyzdžiui, papuošalus, įrankius ar akinius? Tuomet tikriausiai nė nereikia sakyti, kad toks laisvo laiko praleidimas mažai ką žavi, o laiko pareikalauja daug. Ką pasakytumėte, jei net didelį kiekį smulkių daikčiukų nepriekaištingai išvalytumėte per pavydėtinai trumpą laiką? Tai įmanoma – įsigykite ultragarsinį įrankių sterilizatorių ir valandas, praleistas valant įrankius, pamiršite akimirksniu!

  Mūsų el. parduotuvėje siūlome aukštos kokybės, patikimą ir puikiai savo funkciją atliekantį ultragarsinį įrankių stabilizatorių, idealiai pritaikytą valyti smulkius daiktus. Prietaiso veikimo principas remiasi aukšto dažnio virpesiais, sukuriančiais ultragarsą ir daugybę burbuliukų, idealiai nuvalančių nešvarumus, suskaidydami juos į mažas granules, nuo sterilizatoriuje esančio daikto. Ši ultragarsinė vonelė nepriekaištingai išvalys nešvarumus nuo skustuvų ašmenų bei galvučių, dantų šepetėlių, papuošalų, šukų, įrankių ir stiklinių indų, net CD diskų ir kitų nedidelių daiktų. Priklausomai nuo norimo valyti daikto kietumo ir purvo ant jo kiekio galėsite pasirinkti net iš 5 valymo ciklų.


  Jei ultragarsinis įrankių sterilizatorius atsidurs Jūsų pirkinių krepšelyje, netrukus galėsite džiaugtis nepriekaištingai išvalytais smulkiais daiktais, per labai trumpą laiką. O geriausia – kad Jums visiškai nereikės dėti savų pastangų, nes prietaisas visą darbą atliks už Jus.

  Mūsų el. parduotuvėje – Lanaform ultragarsiniai įrankių sterilizatoriai, pasižymintys kokybe bei patvarumu, garantuojamu rinkoje puikiai žinomo ir simpatijas užsitarnavusio gamintojo.

  Ultragarsiniai įrankių sterilizatoriai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra labai patogus būdas pirkti. Pagalvokite, kiek laiko sugaištumėte, jei įrankių sterilizatoriaus pirkti važiuotumėte į specializuotas parduotuves: reikia skirti laiko kelionei, išlaidų kurui, derintis prie parduotuvių darbo laiko, koreguoti savo įprastą dienotvarkę... Pirkite internetu ir išvengsite rūpesčių, o sutaupytą laiką skirsite sau, šeimai, draugams. Rinkdamiesi prekes el. parduotuvėje būsite visiškai nepriklausomi nuo vietos ir laiko – galėsite pirkti anksti ryte, per pietų pertrauką, po darbų ar net naktį, būdami namuose, atostogaudami užsienyje, keliaudami ir pan. Apmokėkite už pirkinius Jums patogiu būdu ir vos po 1–2 darbo dienų užsakymas saugiai pasieks Jus nurodytu adresu. Negana to, pasinaudoję akcija sutaupysite nemažą dalį pirkinio sumos.