Prekių katalogas

Vaikiški triratukai su rankena

 • Kaina 8100 
 • Šiandien vaikiškų prekių parduotuvėse – tiek įprastose, tiek elektroninėse – rikiuojasi platus vaikiškų judėjimo priemonių pasirinkimas. Vaikiški triratukai su rankena – labai populiari prekė, suteikianti smagų laiką vaikuiir patogumo tėvams.

  Vaikiški triratukai su rankena bus puiki alternatyva vežimėliui, jei vaikas mažesnis, arba labai gera praktika prieš dviratuką, jei vaikas jau ūgtelėjęs.

  Rinkdamiesi triratuką įvertinkite vaiko amžių ir svorį. Daugiau patogumo tiek vaikui, tiek tėvams suteiks papildomos funkcijos. Apsauga nuo saulės – labai reikalinga ir dėl saugumo (apsaugo nuo saulės spindulių), ir dėl patogumo (vaikui į akis nespigina saulė). Patogu, jei vaikiškas triratukas su rankena turi krepšį sudėti daiktams, pavyzdžiui, žaislams. Važiuojant su vaiku į žaidimų aikštelę ar parduotuvę nereikės nešti papildomų nešulių.

  Rinkdamiesi šią transporto priemonę prioritetą teikite tiems triratukams, kurie turi patogią stūmimo rankeną, kurią galima pareguliuoti – ilgiau stumiant triratuką tikrai jausitės dėkingi tai komfortiškai rankenai. Dar vienas svarbus aspektas – sėdynės užvalkalas. Rinkitės kokybiškos, orui laidžios medžiagos užvalkalą, kad vaiko odelė neprakaituotų ir net ilgesnis važiavimas būtų komfortiškas. Puiku, jei užvalkalą galima nuimti ir skalbti.

  Kai kurių triratukų su rankena tam tikras dalis: pakojį, atlošą, stūmimo rankeną, galima nuimti ir vaikas turės puikiausią triratuką su pedalais.

  Jei triratuką dažnai transportuosite, taip pat jei gyvenate daugiabutyje be lifto, geriau rinktis lengvesnį rėmą turinčią transporto priemonę.

  Ratukai: pripučiami ar plastikiniai? Atsižvelkite į tai, kokiais paviršiais daugiau važinėsite: jei žvyro, smėlio, miško keliukais, tai guminiai bus komfortiškiau, o asfaltuota danga puikiai tiks tiek guminiai, tiek plastikiniai ratukai.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tik pripažinti gamintojai: Caretero, Kettler. Mums svarbiausia kokybė, todėl gamintojus renkamės itin atsakingai.

  Vaikiški triratukai su rankena internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – galimybė operatyviai ir mažiausia kaina įsigyti kokybišką transporto priemonę savo mažyliui. Neeikvokite laiko kelionei po parduotuves – pirkdami internetu užtruksite gerokai mažiau ir mokėsite pigiau. Mūsų el. parduotuvėje dažnai parduodami vaikiški triratukai su rankena su akcija – puiki proga mokėti dar mažesnę kainą. Ir privalumai tuo dar nesibaigia, nes užsakytą prekę pristatysime į namus, darbovietę ar kitu Jūsų pageidautinu adresu.