Prekių katalogas

Skiedinio maišyklės

 • Kaina 13000
  14500 Sutaupykite 1500
  Kaina 10899
  12400 Sutaupykite 1501
  Kaina 14900
  17500 Sutaupykite 2600
 • Skiedinio maišyklė bus puikus pagalbininkas ir mėgėjams, ir profesionalams. Nepriklausomai nuo to, ar skiedinį kasdien maišysite savo darbe, ar tik kartais pavieniams darbams prie namų, maišytuvas neabejotinai pravers, kadangi darbą padarys lengvą ir patogų. Skiedinio maišyklė tiks maišyti skiedinį, dažus, klijus, laką ir daug kitų medžiagų. Galite rinktis maišytuvus su vienu arba dviem strypais.

  Rinkdamiesi prietaisą įvertinkite jo technines specifikacijas ir palyginkite su savo poreikiais bei planuojamu įrankio naudojimosi dažnumu. Svarbūs kriterijai yra galingumas, sūkiai, maišymo strypo ilgis. Įvertinkite ir maišyklės svorį, kas itin aktualu, jei naudosite dažnai ir ilgai, taip pat jei reikės transportuoti, dažnai pernešti. Mūsų el. parduotuvėje rinksitės iš plataus asortimento maišyklių – įvairių dizainų ir parametrų.

  Patogumo ir daugiau galimybių naudojantis skiedinio maišykle suteiks galimybė reguliuoti greitį, ergonomiška rankena ir kitos funkcijos. Darbui su įvairiomis medžiagomis labai pravers kelias pavaras ir galimybę reguliuoti greitį turintis maišytuvas. Prioritetą teikite lėčiau įsibėgėjantiems įrankiams – su tokiu darbas bus saugesnis.

  Rinkdamiesi maišyklę atkreipkite dėmesį į rekomendacijas – kokios didžiausios masės medžiagas rekomenduojama maišyti su atitinkamu įrankiu. Nesilaikant rekomendacijų ir maišant didesnės masės medžiagas prietaisas nebus funkcionalus arba net galite jį sugadinti.

  Atsakingai renkamės gamintojus, tad į savo el. parduotuvės asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų gaminius. Rinkitės Bosch, Einhell, Festool, Graphite, Grone, Hecht, Hitachi, Makita, Metabo, Rubi, Scheppach, Skil, Stomer skiedinio maišykles. Visų gamintojų pavadinimai rinkoje žinomi, patys gamintojai puikiai vertinami ir pelnę naudotojų simpatijas.

  Skiedinio maišyklės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje kiekvienas atrasite geriausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį įrankį. Jei planuojate įsigyti naują skiedinio maišyklę ar pakeisti senąją, tuomet rinkitės iš plataus mūsų el. parduotuvės asortimento – čia kiekvienas išsirinks tinkamiausią įrankį sau. Negaiškite laiko kelionei į įprastas pardavimo vietas, nes pirkti internetu yra kur kas greičiau ir patogiau – taupykite brangų savo laiką. Negana to, mūsų el. parduotuvėje naudokitės puikiomis akcijomis ir nesukite galvos dėl prekių atsiėmimo – pristatysime pirkinį per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu.