Prekių katalogas

Elektrinės duonkepės

 • Duonkepė Redmond RBM-1908
  Kodas: RE020023
  Kaina 10285
  DUONKEPĖ GORENJE BM1600WG
  Kodas: GO020303
  Kaina 11114
  Duonkepė Guzzanti GZ-636
  Kodas: GU000038
  Kaina 12174
  Duonkepė Gorenje BM1400E
  Kodas: GO020120
  Kaina 15573
  Duonkepė ECG PCB 82120
  Kodas: ECG0034
  Kaina 9051
  Duonkepė Gorenje BM910WII
  Kodas: GO020115
  Kaina 8162
  Kaina 10025
  Beper BC.130
  Kodas: T-MLX31460
  Kaina 9810
  Kaina 8964
 • Jei bent kartą užuosite nuostabaus namie keptos duonos kvapą ir paragausite to nepakartojamo skonio, neabejojame, kitokios duonos daugiau nė nenorėsite. O namie kepta duona galite mėgautis visada, tereikia turėti duonkepę! Susigundėte? Rinkitės mūsų el. parduotuvėje ir jau netrukus galėsite maišyti tešlą!

  Rinkdamiesi įvertinkite duonkepės galingumą – kuo ji galingesnė, tuo greičiau veiks. Bet drauge ir naudos daugiau elektros energijos. Prietaiso dydis ir svoris reikšmingi, jei duoną kepsite ne tik namuose, bet duonkepę ir transportuosite. O štai duonkepės talpa – labai svarbi. Jei turite didesnę šeimą, tikslinga rinktis talpesnę, kad kepinys būtų didesnis. Jei duonos valgytojų namuose mažiau – puikiu pasirinkimu bus ir nedidelius kepinius kepanti duonkepė. Prioritetą teikite nerūdijančio plieno duonkepėms, jei vertinate patvarumą ir ilgaamžiškumą.

  Programų skaičius – jis parodo, kiek ir kokių galimybių naudodamiesi duonkepe Jūs turėsite. Duonkepės gali turėti nuo kelių iki net kelių dešimčių kepimo programų, besiskiriančių tešlos minkymo bei kepimo ypatumais. Neabejotinai rinkdamiesi vertinsite kainą – šis kriterijus svarbus daugeliui. Bet kad ir kokį prietaisą pasirinktumėte, rekomenduojama, kad jame būtų galimybė pasirinkti skrudinimo laipsnį, maišyti skirtingos konsistencijos tešlą (tokioje galėsite maišyti tešlą ne tik duonai, bet ir picai, blynams ir kt.). Daugiau funkcijų turinčia duonkepe galėsite ruošti džemą, kepti keksus, duoną su įdarais, saldžių priedų turinčius kepinius, įvairiausius pyragus ir kt.

  Rinkitės First, Guzzanti, Kenwood, Panasonic, Princess, Redmond, Russell Hobbs, Tefal, Tristar duonkepes mūsų el. parduotuvėje. Gamintojus renkamės labai atsakingai ir į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų gaminius. Minėti gamintojai rinkoje pozicionuojami labai gerai, jie vertinami klientų, pelnę daug simpatijų ir pasitikėjimą.

  Duonkepės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – išskirtinė proga įsigyti puikią duonkepę ir ilgai mėgautis jos teikiamais privalumais. Jei nusprendėte, kad norite kada panorėję mėgautis šviežia, kvapnia duona, siūlome duonkepę rinktis mūsų el. parduotuvėje. Čia Jūsų laukia kokybiški gaminiai, šaunios akcijos, patogūs apmokėjimo būdai ir spartus pirkinių pristatymas nurodytu adresu. Kai kurias duonkepes pristatome ir į paštomatus – viskas Jūsų patogumui.