Prekių katalogas

Sniego valytuvai

 • Sniego valytuvai efektyvesniam sniego valymui. Išsirinkite sniego valytuvą dabar. 

  Sniego valytuvas ME 66 T, MTD
  Kodas: 31BY7FT3678&MTD
  Kaina 1699 
  1735  Sutaupykite 36 
  Sniego valytuvas M 61, MTD
  Kodas: 31A-6BC2678_MTD
  Kaina 880 
  955  Sutaupykite 75 
  Šlavimo mašina SC2200PE, Scheppach
  Kodas: r 4046664069317
  Kaina 1429 
  1699  Sutaupykite 270 
 • Jei šaltuoju metų laiku pabosta kone kasdien valyti pusnis, tuomet pats laikas įsigyti sniego valytuvą.Kas svarbu, renkantis sniego valytuvą? Pirmiausia, tai įvertinkite savo poreikius, t. y. ką ir kai dažnai valysite.
  Sniego valytuvai skirstomi į vienpakopius ir dvipakopius. Pirmieji yra skirti nesudėtingiems namų ūkio darbams, pavyzdžiui, nedideliems kiemams, takeliams pravalyti. Vienpakopis sniego valytuvas yra nesudėtingos konstrukcijos įrenginys, bet jo visiškai pakaks sniegui aplink namus nuvalyti. Šio tipo valytuvas neturi ventiliatoriaus sparnuotės, varomų ratų. Dvipakopiai sniego valytuvai puikiai tiks didelėms sniego pusnims valyti, taip pat lengvai įveiks susigulėjusį, sunkų sniegą. Šio tipo valytuvai turi varomus ratus, o sniegas, kaip sako pats pavadinimas, per įrenginį pereina dviem etapais.

  Sniego valytuvai gali būti su vairo stiprintuvuir be stiprintuvo. Turintį vairo stiprintuvą sniego valytuvą lengviau valdyti, jis manevringesnis.
  Sniego valytuvai elektriniai, benzininiai, akumuliatoriniai – kurį pasirinkti? Viskas priklauso nuo to, kaip dažnai, kokį sniegą valysite, kokiais kiekiais. Elektrinis įrenginys bus mažesnio galingumo, jo veiklos plotas ribotas ir jam būtina elektros energija. Benzininiai valytuvai yra galingesni, jų veiklos plotas neribojamas, dirba kiek garsiau, tinka dideliems plotams, sunkesniam sniegui valyti. O štai akumuliatoriniai valytuvai turi vieną minusą – akumuliatorius išsikrauna, bet jei turėsite papildomą, tai šio trūkumo nė nepajusite.

  Atsižvelgdami į darbų apimtis, teritorijos ypatumus, įvertinkite, kokio darbinio pločio ir darbinio aukščio valytuvas Jums bus naudingiausias.
  Vertinantiems kokybę, patvarumą ir patrauklią kainą el. parduotuvė ZemaKaina.lt siūlo patikimų, pasauliniu lygmeniu pripažintų gamintojų sniego valytuvus: GardenPro, Grizzly, Hecht, Honda, Ikra, MTD, Suptec, WolfGarten.

  Sniego valytuvai internetu el. parduotuvėje ZemaKaina.lt – tai patogumas, sparta ir geriausios kainos. Lengvai išsirinksite norimą sniego valytuvą – užtruksite vos kelias minutes, tad pirkimas internetu taupys Jūsų laiką ir finansus. Negana to, jau po poros dienų pirkinys pasieks Jus nurodytu adresu. Pirkti internetu ypač patogu, jei sniegas, kaip dažnai pasitaiko, užklupo netikėtai, tokiu atveju Jums nereikės važinėti po parduotuves ir rinktis valytuvo, tiesiog užsisakykite jį ir netrukus galėsite patogiai valyti savo kiemą.