Vonios svarstyklės

 • Svarstyklės - kūno masės analizatorius ZYLE ZY751SC
  Kodas: K751
  Kaina 1999
  2500 Sutaupykite 501
  Svarstyklės - kūno masės analizatorius ZYLE, ZY401SC
  Kodas: K401
  Kaina 2499
  2999 Sutaupykite 500
  Svarstyklės SATURN ST-PS1247
  Kodas: AP 964926
  Kaina 1500
  1700 Sutaupykite 200
  Svarstyklės - kūno masės analizatorius Tristar WG-2424
  Kodas: 8713016024244
  Kaina 2900
  Svarstyklės - kūno masės analizatorius Medisana BS 440
  Kodas: 4015588404238
  Kaina 5999
  9900 Sutaupykite 3901
 • Vonios svarstyklės – puiki priemonė savo svorio kontrolei, reikalinga ne tik tada, kai svajojate numesti keletą kilogramų, bet ir tada, jei rūpinatės savo sveikata. Vieniems vonios svarstyklės reikalingos tarsi profilaktiškai, o štai kitiems – jos yra būtinos, siekiant kontroliuoti svorį, sergant tam tikromis ligomis. Tad siūlome pasižvalgyti po mūsų el. parduotuvės vonios svarstyklių asortimentą ir išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias.

  Rinkdamiesi svarstykles įvertinkite, kokia yra svėrimo riba – tai daugiau aktualu antsvorio turintiems asmenims.

  Šiais laikais jau įprasta, kad retas prietaisas atlieka tik vieną funkciją, vonios svarstyklės – ne išimtis. Pas mus rasite labai įvairių svarstyklių, bet dauguma jų ne tik matuoja kūno svorį, bet ir atlieka papildomas funkcijas, pavyzdžiui: gali atsiminti kelių skirtingų asmenų duomenis – puikus pasirinkimas, jei šeimoje svarstyklėmis naudosis keli nariai, gali nustatyti kūno riebalų kiekį procentais, kūno skysčių kiekį procentais, taip pat gali nustatyti raumenų masę, įvertinti kūno sudėjimą, apskaičiuoti kūno masės indeksą, net įvertinti raumenų kokybę! Taigi, įsigiję vonios svarstykles, Jūs drauge įsigysite ir itin išmanų prietaisą, padėsiantį sekti ir kontroliuoti kūno masę, kūno sudėjimo pokyčius. Negana to, tai bus puiki motyvavimo priemonė tiems, kurie nori padailinti linijas ir sumažinti svorį.

  Atsižvelkite į svarstyklių matmenis – ar tilps ten, kur joms numatyta vieta? Įvertinkite ir svorį, jei svarstykles naudosite keliose vietose ir jas reikės dažnai nešiotis, transportuoti – lengvesnės bus patogiau.
  Mūsų el. parduotuvėje – tik patikimų ir rinkoje puikiai vertinamų gamintojų vonios svarstyklės. Rinkitės Daga, Lanaform, Medisana, Polaris, Tanita bei Tristar gaminius ir mėgaukitės jų teikiamais privalumais, kokybe ir patvarumu.

  Vonios svarstyklės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu pirkti ir galimybė sutaupyti. Pagalvokite, kiek laiko sugaištumėte, jei svarstyklių pirkti važiuotumėte į įprastas parduotuves. Tikriausiai nemažai... Juk reikėtų skirti laiko ir kelionei, eismo spūstims, vaikščiojimui po parduotuves, o dar kuro išlaidos. Pirkti internetu kur kas patogiau ir greičiau, nes pirkti galite bet kuriuo paros metu, o geriausia – nereikia niekur specialiai važiuoti. Pasirinkite iš plataus mūsų vonių svarstyklių asortimento, apmokėkite Jums patogiausiu būdu. Pasirūpinsime, kad užsakymas per 1–2 darbo dienas pasiektų Jus nurodytu adresu.