Prekių katalogas

Šlifavimo staklės

 • Kaina 25900 
  29900  Sutaupykite 4000 
  Šlifavimo staklės BTS 900, Scheppach
  Kodas: st 5903306901&SCHEP
  Kaina 17500 
  21900  Sutaupykite 4400 
  Kaina 17900 
 • Šlifavimo staklės yra nepamainomas įrenginys dirbantiems su medžiu, pavyzdžiui, pjaunantiems ir ruošiantiems dailylentes, gaminantiems medinius langus, duris, baldus bei kitus gaminius. Šios staklės padės lengvai ir labai kokybiškai išlyginti apdorojamą paviršių, negana to, šlifavimo staklės bus nepamainomos, kai reikės nuimti dažų sluoksnį. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti, norint senus dažus pašalinti rankomis, naudojant šlifavimo popierių? O kur dar fizinės jėgos, kurių sueikvotumėte išties labai daug? Su staklėmis toks darbas eis tarsi per sviestą, o geriausia – pats visiškai nepavargsite! Jei susigundėte palengvinti savo darbo procesą ir jį padaryti kur kas našesnį, rinkitės kokybiškas šlifavimo stakles ZemaKaina.lt. Šioje prekių kategorijoje rinkitės šlifavimo stakles, šlifavimui skirtus diskus ir diržus.

  Vienas paprastesnių ir pigesnių variantų mūsų el. parduotuvės asortimente – Einhell šlifavimo staklės. Jų galingumas siekia 375 W, o labai lengvas diržų pakeitimas netrikdo darbo proceso. Kiek galingesnės staklės yra Scheppach, kurioms naudojami šlifavimo diskai. Jos atlieka net 2 000 sūkių per minutę. Dar daugiau sūkių atliks kitos mūsų asortimente esančios Scheppach šlifavimo staklės, kurioms reikalingas šlifavimo diržas. Šios bus idealus pasirinkimas medienai ir jos elementų turintiems gaminiams. Minimali vibracija užtikrina patogų darbą.

  Taip pat mūsų el. parduotuvėje rasite ir platų šlifavimo diskų bei diržų pasirinkimą.

  Atsakingai bei skrupulingai renkamės gamintojus, kurių prekes įtraukiame į mūsų asortimentą, todėl galite būti tikri, jog rinksitės tik iš patikimų ir patvarių gaminių. Šlifavimo staklių kategorijoje – Einhell ir Scheppach gaminiai, pasižymintys puikiomis savybėmis. Abu gamintojai vertinami, pripažinti, pelnę daug klientų simpatijų ir darbo įrankių sektoriuje užimantys aukštas pozicijas.

  Šlifavimo staklės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – greita, patogu ir konkurencinga kaina. Jei nuspręsite palengvinti savo darbo procesą ir suteikti kur kas daugiau patogumo, rezultatyvumo, tuomet rinkitės stakles internetu mūsų parduotuvėje ir išvenkite papildomų išlaidų, kurias patirtumėte važiuodami staklių pirkti į fizines pardavimo vietas. Pirkti internetu labai paprasta ir patogu – esate nepriklausomas nuo vietos ir laiko, tad perkate tada, kada patogiausia Jums. Mes pasirūpinsime pirkinio pristatymu!