Prekių katalogas

Automobilinės kėdutės

 • Keliaujant automobiliu būtina pasirūpinti visų keleivių saugumu. Suaugusieji segi saugos diržus, o mažiesiems keliautojams privalu parūpinti jų svorį ir ūgį atitinkančią specialią automobilinę kėdutę. Kad kelionės būtų saugios ir komfortiškos, siūlome daugiau kaip septynias dešimtis automobilinių kėdučių vaikams.

  Visos mūsų asortimente esančios kėdutės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, atitinka reikiamus standartus, užtikrina patogų sėdėjimą, o natūralios medžiagos leidžia vaiko odelei kvėpuoti bei jos nedirgina. Įvairios spalvos, skirtingi dizainai – platus pasirinkimas suteiks daug galimybių atrasti tai, kas labiausiai tiks tėveliams ir patiks mažyliui. Nuimami užvalkalai leis lengvai prižiūrėti kėdutę, kad visada būtų švari.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – keturios automobilinių kėdučių kategorijos:

  • autokėdutės vaikams nuo gimimo iki 13 kg: Coto Baby ir Graco;
  • autokėdutės vaikams nuo 9 iki 18 kg: Caretero, Coto Baby, Graco;
  • autokėdutės vaikams nuo 15 iki 36 kg: Coto Baby, Graco;
  • Graco automobilinės kėdutės-paaukštinimai 22–36 kg vaikams.

  Mažesniems vaikučiams skirtos automobilinės kėdutės turi ne vieną padėtį, todėl mažasis keliautojas ne tik patogiai žvalgysis pro langą, žais važiuodamas, bet ir jaukiai įsitaisys miegui.
  Kokybiškos automobilinės kėdutės – mūsų el. parduotuvėje. Atsakingai renkamės gamintojus, tad užtikriname, kad rinksitės tik iš geriausių gaminių. Esminė automobilinių kėdučių paskirtis – užtikrinti saugią ir komfortišką vaiko kelionę, todėl saugumo kriterijus yra esminis šios produkcijos gamyboje.

  Automobilinės kėdutės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus ir greitas pirkimo procesas. Automobilinių kėdučių pasirinkimas platus ir įprastose specializuotose parduotuvėse. Bet tai daiktas, kurį pasirinkti nėra lengva, todėl greičiausiai teks aplankyti ne vieną parduotuvę. Tad pagalvokite, kiek laiko tam reikės skirti: vaikščiojimas po parduotuves, laikas eismo spūstyse, negana to, dar kuro išlaidos ir derinimasis prie parduotuvių darbo laiko. Taigi kodėl nepasinaudojus galimybe pirkti greitai ir patogiai? Pirkite internetu, rinkitės mūsų el. parduotuvėje iš labai plataus asortimento, pasirinkite patogiausią apmokėjimo už prekes būdą ir visiškai nesukite galvos dėl pirkinių transportavimo – užsakymą saugiai pristatysime vos per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu.

  Prekių nėra.